dhoma ghumi shiten  858 njoftime

 Online 3 lexues | 2 njoftime ne pritje

5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat dopio

Krevat dopio

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Krevat dopio pa dyshek qe eshte i perbere nga dy komodina me abazhure neoni....

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)

B Dhome gjumi.ne gjendje shum te mire. material mdf ....

10,000 Leke

Tirane
350 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake FRIGORIFER HOTPOINT ARISTON 410 litra

FRIGORIFER HOTPOINT ARISTON 410 litra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)

B Frigorifer hotpoint ariston. 410 litra. shitet per arsye emigracioni. ne gjendje shume te mire. pothuajse i ri. 350 euro...

350 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice Elektrolux. 7 kg. 1000 RPM.pothuajse e re.ne gjendje shume te mire.shitet arsye emigracion

Lavatrice Elektrolux. 7 kg. 1000 RPM.pothuajse e re.ne gjendje shume t

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)

B Lavatrice elektrolux. 7 kg. 1000 rpm.pothuajse e re.ne gjendje shume te mire.shitet arsye emigracioni. 200 euro...

200 Euro

Tirane
200,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake shes dyshek dopjo dormeo me zinxhir

shes dyshek dopjo dormeo me zinxhir

| Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Shes dyshek dopjo dormeo me zinxhir per larjen e veshjes se dyshekut ne lavatrice. cmimi 200 mije leke te vjetra...

200,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dyer te brendshme

Dyer te brendshme

Tjeter zone | Tirane (2.65 Km nga qendra)

B Pershendetje , shes dyer te brendshme derë te blinduar italiane me permasa 200 cm me 93 cm , kushton 15.000 leke te reja 1 derë druri me permasa 190 cm me 80 cm 3 dyer alumini te 4 dyer kushtojne 25.000 leke te reja per me shume info na kontaktoni ne numrin 0676172270 dhe gjith...

40,000 Leke

Tirane
80,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Makina qepse

Makina qepse

Laprake | Tirane (3.04 Km nga qendra)

B Makina qepse ne shitje 1 makine qepse dhe 1 suzator cmimi 800 mij leke i diskutushem !...

80,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Sobe te perdorur (Ariston) 3 vatra gaz+1 korent, furre me korent

Shes Sobe te perdorur (Ariston) 3 vatra gaz+1 korent, furre me korent

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Disponoj nje sobe te perdorur (ariston) 3 vatra gaz+1 korent, furre me korent ne gjendje te mire dhe funksionale. soba ka ngjyre te bardhe me 2 tepsi 1 zgarre + helli i pjekjes se pulave....

7,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

| Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Sobe e ardhur nga gjermanija pothuajse e re,me ventilim te brendeshem dhe te jashtem,numeri i proceseve te pjekjes 5. pjanure xhami 4 plus 2 vatera shtes,me sensor tskim stakimi,me llamba sigurije....

20,000 Leke

Tirane
43,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.45 Km nga qendra)

B Shiten mobiljet per arsye nderrim mobilimi,ne gjendje pune, kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket , frigorifer,lavapjate,lavastovilje,furre,pianure,aspirator! ...

43,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi

Shitet dhome gjumi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.79 Km nga qendra)

B Shitet dhome gjumi per arsye nderrim arredimi.dhoma permban dollap ,komodin me pasqyre dhe dy komodina te vogla.dhoma shitet bashke me krevatin(dhurat dysheku)...

20,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tavoline zyre .

Shitet tavoline zyre .

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Shitet tavoline zyre , ngjyre e zeze , forme harkore . gjeresia 80 cm , gjatesia 2 .80 m , lartesia 76 cm . e pershtatshme per dy kompjutera pasi ka dy vrima per daljen e kabullave te kompjuterave .materiali emtiev....

25,000 Leke

Tirane
6,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Konplet divanesh

Konplet divanesh

Zone Periferike | Kavaje

B Shiten per arsye emirgrimi. komplet divanesh ,me dy kolltuqe divan tresh dhe dysh. ne gjendje shume te mire dhe shume pak te perdorur....

6,500 Leke

Kavaje
8,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes 7 komplete tavilonash metalike me xham te tempreruar me nga 3 karrige plastike nova. total 21 karrige dhe 7 tavolina ...

8,500 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake KERKOJ TE BLEJ NJE FRIGORIFER E VOGEL DHE NJE DOLLAP

KERKOJ TE BLEJ NJE FRIGORIFER E VOGEL DHE NJE DOLLAP

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Dua te blej nje frigorifer te vogel dhe nje dollap jo shume te madh. te perdorura dhe me cmim te lire. kush ka ne shitje tme kontaktoj ju lutem, vetem ne tirane...

30,000 Leke

Tirane
4,900 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHES TAVOLINE KOMPJUTERI 4900 L

SHES TAVOLINE KOMPJUTERI 4900 L

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shes tavoline kompjuteri . ne cel 0674925278 cmimi 4900 l ...

4,900 Leke

Tirane
1,500 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitjen pajisje  parukerie ,estetike

Shitjen pajisje parukerie ,estetike

Brryli | Tirane (1.67 Km nga qendra)

B Shiten paisje parukerie ne gjeindje te mire, te kompletuara me lavateste , poltrone parukerie , krevat depilimi , kolltuk dysh , pajisje te thonjeve, se bashku me produkte parukerie,depilimi dhe produkte thonjsh me cmim shume te arsyeshem! ...

1,500 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITEN KOMPLETE KOLLTUQESH DHE TAVOLINASH ME KARRIGE PER LOKAL

SHITEN KOMPLETE KOLLTUQESH DHE TAVOLINASH ME KARRIGE PER LOKAL

| Elbasan

B Shiten komplete per lokale jan ne gjendje te shkelqyer kolltuqet kan edhe veshje rezerve ngjyre gri. jane 9 komplete kolltuqesh me tavoline te shoqeruara me nga nje pupe, edhe 6 komplete tavolinash me nga 4 karrige ne forme kolltuku. cmimi i diskutueshem...

200 Euro

Elbasan
32,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bejm kende me porosi

Bejm kende me porosi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shiten kende me porosi shum cilesore shumllojshmeri ngjyrash copa cilesore jastik me zinxhira permasa standarte 270+270 cmimi 32000 leke te reja nr.tel: 0686240660...

32,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten kolltuqe

Shiten kolltuqe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.85 Km nga qendra)

B Shiten kolltuqe ne gjendje te shkelqyer, shume pak te perdorura. cmimi 35,000 mije lek....

35,000 Leke

Tirane
47,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi e bardhe

Shitet dhome gjumi e bardhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Shitet dhome gjumi thuajse e re, 6 muaj e perdorur, e kompletuar me dyshek. cmimi okazion per aresye emigrimi 47000 leke i diskutueshem. komunikimi 0682021276...

47,000 Leke

Tirane
600 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Paisje berberi Te perdorura

Paisje berberi Te perdorura

| Tirane

B Shiten paisje berberi komplet .. karrige berberi... lava test berberi dhe banko vetem 2 muaj te perdorura ne gjendje shum te mire shiten per arsye emigracioni.... cmimi 600euro i diskutushem 0695126935.... okazion!!!!!!!!!!!!!...

600 Euro

Tirane
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (viber-whatsapp) dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe kudo jashte per 7 dite. shiten kamera spiune pergjimi (video/audio) te gjitha llojeve,duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja, dhe me garanci. (cmimet te gjit...

30 Euro

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kundrabufe me aspirator dhe tavoline ngrenie

Kundrabufe me aspirator dhe tavoline ngrenie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet kundrabufe me aspirator dhe lavaman, 3metra e gjate. kundrabufeja eshte ne gjendje shume te mire, shume pak e perdorur dhe e mirembajtur. shitet bashke me te dhe nje tavoline ngrenieje qe hapet dhe mbyllet. kontaktoni ne 0696752045...

35,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blej mobilje te perdorura 0697999666

Blej mobilje te perdorura 0697999666

| Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Blej mobilje te perdorura . guzhina dhoma gjumi divane kolltuqe minibare elektroshtepiake etj ....

10,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas