dhoma gjumi per cifte 

 Online 12 lexues | 3 njoftime ne pritje

140 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITEN SETE TAVOLINE + 4 KARRIGE

SHITEN SETE TAVOLINE + 4 KARRIGE -

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B 🤩shiten sete tavoline + 4 karrige🤩 🔔setet jane ne gjendje shume te mire 🔔jane shume pak te perdorura pothuajse te reja 🔔shiten per arsye te nje arredim tjeter te lokalit 🔔jepen me nje cmim shume te lire okazion nxitoni te telefononi setet jane ne nje ngjyre qe i...

140 Euro

Tirane
45,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Minibar

Minibar

Brryli | Tirane

B Minibar ne gjendje shume te mire... ...

45,000 Leke

Tirane
5,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake TAVOLINE ZYRE E PERDORUR

TAVOLINE ZYRE E PERDORUR

Brryli | Tirane

B Tavoline zyre e perdorur ....

5,500 Leke

Tirane
100 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake shiten dritaret okazion

shiten dritaret okazion

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)

B Shitet dritaret e perdorura okazion cmimi diskutohet ne vend. 0692227012...

100 Euro

Tirane
7,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten 4 Dyer Druri te brendshme shtepie

Shiten 4 Dyer Druri te brendshme shtepie

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)

B Shiten te perdorura. cmimi okazion 0692227012...

7,000 Leke

Tirane
13,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake OKAZION !! Shitet TV LG 32''

OKAZION !! Shitet TV LG 32''

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet televizor lg super gjendje shum pak i perdorur, mashesia: 32" (pol) Çmimi i diskutueshem....

13,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Sob gaz + korend + furre

Sob gaz + korend + furre

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Sob gaz+korend +furre zanusi...

9,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Makine Qepse e vjeter ne gjendje pune

Makine Qepse e vjeter ne gjendje pune

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet 0692227012...

10,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Sobe per ngrohje me gaz + bombel gazi e madhe

Sobe per ngrohje me gaz + bombel gazi e madhe

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet 0692227012...

5,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Radio Antike per Dekor

Radio Antike per Dekor

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet 0692227012...

5,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Blender Delimano

Blender Delimano

Laprake | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Shitet blender delimano i paperdorur tel,whatsapp +355698634579...

1,500 Leke

Tirane
5,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Nespresso DeLonghi

Nespresso DeLonghi

Laprake | Tirane

B Shitet nespresso delonghi tel,whatsapp +355698634579...

5,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Kenwood food processor

Kenwood food processor

Laprake | Tirane

B Shitet kenwood multi pro. imbalazhimi original.paperdorur. tel, whatsapp +355698634579...

7,000 Leke

Tirane
27,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Lavatrice Hyndai 7 kg, 1200 rrotullime, A+++

Shitet Lavatrice Hyndai 7 kg, 1200 rrotullime, A+++

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)

B Shitet lavatrice e perdorur vetem 2 vjet nga familjare dhe e mirembajtur. shitet per arsye zhvendosjeje me shtepi dhe nuk na duhet....

27,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Tende okazion

Shitet Tende okazion

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)

B Shitet e perdorur. cmimi diskutohet ne vend 0692227012...

7,000 Leke

Tirane
300 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Kondicioner Samsung 18000 BTU

Shitet Kondicioner Samsung 18000 BTU

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet kondicioner samsung 18000 btu ne gjendje pune dhe i mirembajtur....

300 Euro

Tirane
5,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake kolltuqe dhe tavolina ,pupa

kolltuqe dhe tavolina ,pupa

Fresku/Linze | Tirane

B Shiten 4 kolltuqe dysh ,4 pupa dhe 2 tavolina...

5,000 Leke

Tirane
1,560 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten karrige per lokal per ambient te jashtem

Shiten karrige per lokal per ambient te jashtem

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Karrige metalike me rrjte te firmes almeko. 12 cope me krahe 55 euro copa, te reja. ngjyre te bardhe 10 cope pa krahe 50 euro copa te reja. ngjyre te bardhe. 1 cope pa krahe,50 euro te reja . ngjyre e zeze. 5 tavolina diameter 60 cm me suprine te zeze e bazament te bardhe. 50 euro 3 tavolina di...

1,560 Euro

Tirane
1,560 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten karrige per lokal per ambient te jashtem

Shiten karrige per lokal per ambient te jashtem

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Karrige metalike me rrjte te firmes almeko. 12 cope me krahe 55 euro copa, te reja. ngjyre te bardhe 10 cope pa krahe 50 euro copa te reja. ngjyre te bardhe. 1 cope pa krahe,50 euro te reja . ngjyre e zeze. 5 tavolina diameter 60 cm me suprine te zeze e bazament te bardhe. 50 euro 3 tavolina di...

1,560 Euro

Tirane
18,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane

Divane

Fresku/Linze | Tirane

B Shiten 2 divane te perdorur , jan perdorur shum pak per arsye mos banimi. nje nga divanet esht me hapje me krevat te cilen mund te perdoret per ambjente te vogla. dimesionet 210 cm i madhi & 150 cm i vogli me hapje me krevat. ...

18,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Frigorifer Samsung NO FROST Digital Inverter

Shitet Frigorifer Samsung NO FROST Digital Inverter

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)

B Shitet frigorifer samsung me kapacitet 322 litra, me 10 vjet garanci motori nga fabrike dhe me kompresor digital inverter per kursim te larte enegjie. i blere te neptun disa vite me pare me vleren 70 mije leke te reja. nuk ka pesuar asnje defekt, pra nuk eshte riparuar asnjehere. kapaciteti ngrires...

35,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim