dhoma gjumi tirani 

 Online 54 lexues | 0 njoftime ne pritje

5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake .Mobilje

.Mobilje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet mobilje shume e mirembajtur ....

2,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kend bashke me dy pupa

Shitet kend bashke me dy pupa

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet kend me permasa 270cm - 270cm bashke me dy pupa. ne gjendje shume te mire cmimi 30.000 leke te reja...

30,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Sob gazi perngrohje

Sob gazi perngrohje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Sob me gaz per ngrohje ...

5,000 Leke

Tirane
17,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer

Frigorifer

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Frigorifer beko shum pak esht perdorur ne gjendje perfekte teknike dhe estetike garancia 6muaj ofrojme dhe transport cmimi okazion ...

17,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline dreke/kuzhine

Tavoline dreke/kuzhine

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B • e bere me porosi • pothuajse e paperdorur • ngjyre bezhe e lehte shume e kombinueshme • 120:80 cm (me hapje shkon 1.80 m) • material hendief shume cilesor • karriget jane te reja ne gjendje 100/100. ...

25,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET DIVAN I RI 10 000 LEKE

SHITET DIVAN I RI 10 000 LEKE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Oferte shitet divan i ri -me hapje krevat & me kontenier - 10 000 leke...

10,000 Leke

Tirane
165 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer Beko

Frigorifer Beko

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet frigorifer beko shume pak i perdorur. ne gjendje shume te mire. garanci 6 muaj cmimi 165 euro...

165 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kondicioner pak i përdorur

Shitet kondicioner pak i përdorur

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet kondicioner pak i përdorur a++ a+ inverter montine dhe transporti ne te gjithë qytetin marka fuxhitsu mitsubishi samsung midea ig sanpo Çmimi 150 euro nr tel 0682033316...

150 Euro

Tirane
37,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje per dhome gjumi

Mobilje per dhome gjumi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shiten rafti me 3 derrasat (per libra,canta,me hapsire per komjuter)+2 komot e vogla +komodinen e madhe me 4 sirtare bashke me pasqyren +kornizen e krevatit me permasa 160 x180 shumc pak te perdorura dhe me cmim te arsyeshem . (cmimi i diskutueshem)...

37,000 Leke

Tirane
33,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi e kompletuar

Dhome gjumi e kompletuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet dhome gjumi e kompletuar perbehet: raft rrobash ne 4 kanata , krevat dopio bashke me dyshekun, 2 komodinat dhe komo me pasqyre. cmimi 33.000 leke te reja...

33,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline

Tavoline

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet tavoline buke me 6 karrige. material komplet entiev cmimi 30.000 leke te reja...

30,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim dhoma te kompletuara hoteli

Shesim dhoma te kompletuara hoteli

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ne kuader te restaurimit te hotelit tone shesim dhoma gjumi te kompletuara te cilat perbehen nga krevat twin dhe dopio me dyshek , jastek dhe mbulese, 2 komodina, dollap , varese rrobash, raft per valixhet, tavoline me pasqyre me tre sirtare dhe vend per minibar, cmimi per dhome eshte 20000 leke/dho...

20,000 Leke

Tirane
150,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion mobilje dhe elektroshtepiake

Okazion mobilje dhe elektroshtepiake

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Okazion! shitet dhome gjumi se bashku me dyshekun. dhoma e gatimit se bashku me frigorifer, sobe, pijanur. mbajtese televizori. tavoline me kater karrike. portmarto korridori si edhe lavatrice....

150,000 Leke

Tirane
190,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer per te gjitha perdorimet dhe per perdorim komercial

Frigorifer per te gjitha perdorimet dhe per perdorim komercial

Qender | Elbasan

B Frigorifer per te gjitha perdorimet dhe per perdorim komercial 350*110*130 cm ...

190,000 Leke

Elbasan
700 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Sobe me pellet

Sobe me pellet

Qender | Elbasan

B E pa perdorur e ardhur nga italia cmimi i diskutueshem...

700 Euro

Elbasan
2,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Rafte butiku dhe manekina

Rafte butiku dhe manekina

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shiten rafte butiku te reja . pa asnje difekt. manekina femra ne gjendje shume te mire . ...

2,000 Leke

Tirane
650 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes dhome gjumi

Shes dhome gjumi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Durres

B Shes dhome gjumi e perdorur vetem 30 dite.dhoma shitet per arsye se jetoj jasht dhe nuk e perdor. perbehet nga krevati (me dyshek)pasqyra 2 komodinat ambazhuret komodina e madhe dhe dollapi per info kontaktoni ne whats app ne nr +392113319275...

650 Euro

Durres
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET - TAVOLINE BUKE + 6 KARRIGE

SHITET - TAVOLINE BUKE + 6 KARRIGE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet oferte - tavoline buke me hapje dhe me 6 karrige ...

25,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion

Okazion

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.03 Km nga qendra)

B Okazion 3+2+1+1 ...

2,500 Leke

Tirane
32,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bejm kende me porosi

Bejm kende me porosi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shiten kende me porosi shum cilesore shumllojshmeri ngjyrash copa cilesore jastik me zinxhira permasa standarte 270+270 cmimi 32000 leke te reja nr.tel: 0686240660...

32,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITEN KOMPLETE KOLLTUQESH DHE TAVOLINASH ME KARRIGE PER LOKAL

SHITEN KOMPLETE KOLLTUQESH DHE TAVOLINASH ME KARRIGE PER LOKAL

| Elbasan

B Shiten komplete per lokale jan ne gjendje te shkelqyer kolltuqet kan edhe veshje rezerve ngjyre gri. jane 9 komplete kolltuqesh me tavoline te shoqeruara me nga nje pupe, edhe 6 komplete tavolinash me nga 4 karrige ne forme kolltuku. cmimi i diskutueshem...

200 Euro

Elbasan
2,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilie Italiane antike

Mobilie Italiane antike

Qender | Durres

B Mobilie antike italiane ne gjendje te mire, gjenden ne zonen e plazhit kush eshte i interesuar te coje email dhe do u dergoj fotot e mobilieve...

2,000 Leke

Durres
80 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice Princess

Lavatrice Princess

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet lavatrice princess 5 kg ne gjendje shum te mire. garanci 6 muaj cmimi 80 euro...

80 Euro

Tirane
13,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje kuzhine

Mobilje kuzhine

Qender | Lezhe

B 1.5 meter e pershtatshme per nje kuzhine te vogel cmimi i arsyeshem materiali i pakonsumuar me lavaman funksional...

13,000 Leke

Lezhe

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim