divan i druri me 4 sirtare 

 Online 26 lexues | 1 njoftime ne pritje

15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes makine qepse manuale dhe elektrike

Shes makine qepse manuale dhe elektrike -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes makine qepse manuale dhe elektrike shume pak e perdorur. e shes per arsye mos perdorimi....

15,000 Leke

Lushnje
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Paisje parukerie

Paisje parukerie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten paisje te parukeris , lavatest ,poltron ,tavolin per thonje ,paisje per avull per fytyren ,rafte mbajtse ,pasqyra ,karrel,dush te vogel ne gjendje shume te mire pune ,pjaster ,mash per kacurrela (350 mij te vjetra) ...

35,000 Leke

Tirane
350 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bejm punime druri si dyr.guzhina.dhoma gjumi.parket etj

Bejm punime druri si dyr.guzhina.dhoma gjumi.parket etj

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Bejm punime druri si dyr.dritare.guzhina.dhoma gjumi.parkete. dhe dyr tamburat.etj ...

350 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Orendi Shtepie

Orendi Shtepie

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten , nje sobe me gaz , nje krevat tek me dysheke i cili ka nje syrtar me shine ne fund me dysheke tek ,nje tavolin tv dhe nje varse rrobash te gjitha 15000 leke te rrinj nr i cel 0695282194...

15,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes 1 tavoline + 6 karrike

Shes 1 tavoline + 6 karrike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes tavoline te permasave 80x230. ka dhe nje shtese hapje te permasave 40x80. bashke me tavolinen vijne edhe 6 karrike. ngjyra: pana. gjendja: shume e mire (arsyeja e shitjes eshte per mungese hapsire)....

30,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje te perdorura

Shesim mobilje te perdorura

Zone Periferike | Durres

B Shiten.. jan ne gjendje shume te mire. ...

6,000 Leke

Durres
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Kamera spiune audio video pergjimi te sh llojshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (viber-whatsapp) dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe kudo jashte per 7 dite. shiten kamera spiune pergjimi (video/audio) te gjitha llojeve,duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja, dhe me garanci. (cmimet te gjit...

30 Euro

Tirane
129,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet bufe e re e kompletuar!

Shitet bufe e re e kompletuar!

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet bufe e kompletuar me cmim 129000 leke me lavaman , sobe dhe aspirtaror te perfshira ne cmim.transporti falas ne te gjithe tiranen. aredoni ambjentin tuaj me cmim dhe ciles ne mobileri megi...

129,000 Leke

Tirane
27,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITEN ORENDI PER SHTEPI ,CMIMET DISKUTOHEN

SHITEN ORENDI PER SHTEPI ,CMIMET DISKUTOHEN

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Dollap kaf 8000 lek dollap blu 7000 lek tavoline studimi 2000 lek komo +pasqyre 5000 lek krevat tek+dyshek 5000 lek ...

27,000 Leke

Tirane
120,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Paisje parukerie okazion

Paisje parukerie okazion

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Okazion shiten komolet mobiljet dhe paisjet per parukeri.te perfshira cdo paisje qe duhet per te hapur nje sallon bukurie dhe shume materiale te tjera gratis. te gjitha te reja te perdorura vetem 2 muaj. arsye emigrimi. cmim okazion 120.000l .0686338775 mundesi ulje nese i merni shpejt....

120,000 Leke

Tirane
36,900 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion shitet divan kend+tavoline mesi+dy pupa

Okazion shitet divan kend+tavoline mesi+dy pupa

Fresku/Linze | Tirane

B Okazion shitet divan kend 280*280 cm + tavoline mesi + dy pupa vetem 36900 leke.transport falas ne te gjithe tiranen.aredoni ambjentin tuaj me cile e cmim ne mobileri megi....

36,900 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim