dollar rrobash 

 Online 21 lexues | 2 njoftime ne pritje

18,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Frigorifer italian Zopass

Shitet Frigorifer italian Zopass

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitet frigorifer italian zopass-elektrolux, shume i mirembajtur. me dy motore te vecante, nje per pjesen e siperme dhe per pjesen e poshtme. me komandim te vecuar, nga jashte, te pjeses se siperme dhe pjeses se poshtme. kapaciteti mbi 300 litra. permasat: (l.th.gj) 185cm x 60cm x 60cm...

18,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes kundrabufe dhe kolltuqe

Shes kundrabufe dhe kolltuqe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shes kundrabufe 350mije lek dhe dy kolltuqe 70mije lek jane ne gjendje te mire qe te dyja.i shesim dhe veç e veç....

35,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet lavastovilje ..

Shitet lavastovilje ..

Qender | Fier

B Shitet lavastovilje .. 150 mije leke...

15,000 Leke

Fier
10,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat bebe + dyshek aloe vera 70x140

Krevat bebe + dyshek aloe vera 70x140

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)

B Shitet krevat bebeje 70x140 bashk me dyshekun + kellef dysheku me silicon. kontaktoni vetem ne whatsapp cmim i padiskutueshem 10000 lek tè rinj. ...

10,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dollap dhome gjumi ne gjendje shume te mire bashke me aksesoret

Dollap dhome gjumi ne gjendje shume te mire bashke me aksesoret

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.10 Km nga qendra)

B Shes dollap te madh per dhome gjumi. gjendja shume e mire. i ndertuar me dru masiv. bashke me dollapin jap nje tavoline te cmontueshme pune per kompiuter dhe karrigen me rrota te levizshme....

30,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer (6 muaj i perdorur)

Frigorifer (6 muaj i perdorur)

Qender | Durres

B Frigorifer me permasa 165 x 70 ne gjendje shume te mire pune.frigoriferi eshte perdorur vetem 6 muaj pothuajse i ri .shitet per arsye sepse eshte bler tjeter me i madh. cmimi 200 mij lek i diskutueshem. ...

20,000 Leke

Durres
50,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kuzhine bashke me pajisjet elektroshtepiake

Shitet kuzhine bashke me pajisjet elektroshtepiake

Qender | Elbasan

B Kuzhina eshte 5 m linear shume e mbajtur dhe e paster se bashku me sobe me 4 vatra me korent ,aspirator dhe lavastovilje.ne gjendje super....

50,000 Leke

Elbasan
50,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Minibar Murebest + 2 karrike te larta

Minibar Murebest + 2 karrike te larta

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Minibar perfekt per ambientet e ndenjes. minibari vendoset ne kend dhe ka vend ekspozimi(me xhama per kristalet), vend per pijet si edhe banak me 2 karrike te larta. shume modern dhe thuajse i paperdorur. cmimi i diskutueshem...

50,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Furre

Furre

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Ne gjendje te mire cmim i diskutushem ...

8,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dritare alumini

Dritare alumini

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Ne gjendje te re 1 muaj e vendosur ...

50,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dollap

Dollap

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Dollap ne gjendje shum te mire asnje demtim cmim i diskutushem ...

30,000 Leke

Tirane
111 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes pajisje per femije shum te lira

Shes pajisje per femije shum te lira

Laprake | Tirane (9.92 Km nga qendra)

B Shes pajisje per femije te perdorur relaks karroca sexholino krevat krevat marinari etj me cmimet me te lira te mundshme ...

111 Euro

Tirane
200 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dritare

Shitet dritare

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet per arsye prishjes se shtepis...

200 Euro

Tirane
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Kuzhine bufe

Kuzhine bufe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Kuzhine 100% dru ne gjendje shum te mire nk ka demtime permasat 140 me 220 cmimi i diskutushem ...

35,000 Leke

Tirane
11,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Divan

Divan

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)

B Divan i cili shnderrohet ne krevat....

11,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Raft per kepucet ose perdorim tjeter

Raft per kepucet ose perdorim tjeter

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Raft ne gjendje te mire cmim i diskutushem ...

7,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dollap per ballkon ose ambjent tjeter

Dollap per ballkon ose ambjent tjeter

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Ne gjendje perfekte pothuajse e re cmim i diskutushem ...

15,000 Leke

Tirane
300,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Dhome gjumi ne gjendje te mire dhe pa asnje demtim cmim i diskutushem ...

300,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dere alumini

Dere alumini

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Ne gjendje perfekte cmim i diskutushem ...

7,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Komodina krevati

Komodina krevati

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Ne gjendje shum te mire pa asnje demtim 2cope cmim i diskutushem ...

3,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim