dua t blej pllaka p r kuzhin  

 Online 59 lexues | 0 njoftime ne pritje

9,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend kulltuqesh per sallon

Kend kulltuqesh per sallon

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)

B Shitet kend kulltuqesh per sallon. nje tresh, nje dysh dhe dy teke. ...

9,000 Leke

Tirane
43,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.45 Km nga qendra)

B Shiten mobiljet per arsye nderrim mobilimi,ne gjendje pune, kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket , frigorifer,lavapjate,lavastovilje,furre,pianure,aspirator! ...

43,000 Leke

Tirane
200,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes mobilje

Shes mobilje

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shes mobilje ne gjendje shume te mire, 2.5 vjet te perdorura. kuzhine gatimi me furre, aspirator dhe lavaman.2.80 me 2.30 l bufe tv 2.55m e gjate,i larte 1.90m kend 2.80 me 1.85m dollap kepucesh 2.20 me 90cm...

200,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura ne gjendje shume te mire dhe cmime te trajtueshme

Shesim mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura ne gjendje shume te m

Qender | Korce

B Shesim mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura ne gjendje shume te mire dhe cmime te trajtueshme ...

15,000 Leke

Korce
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat i ri treçerek

Krevat i ri treçerek

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Krevat treçerek pothuaj si i ri . ngyre bardh . dyshek super cilësi. ...

12,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes krevat marinar pothuajse i ri.

Shes krevat marinar pothuajse i ri.

Tjeter zone | Tirane (2.40 Km nga qendra)

B Shes krevat marinar te cmontueshem per arsye transferimi. cmimi: 120 mij leke kontakt:0693582359...

12,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje te perdorura

Shesim mobilje te perdorura

Zone Periferike | Durres

B Shiten.. jan ne gjendje shume te mire. ...

6,000 Leke

Durres
2,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion

Okazion

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.03 Km nga qendra)

B Okazion 3+2+1+1 ...

2,500 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

| Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Sobe e ardhur nga gjermanija pothuajse e re,me ventilim te brendeshem dhe te jashtem,numeri i proceseve te pjekjes 5. pjanure xhami 4 plus 2 vatera shtes,me sensor tskim stakimi,me llamba sigurije....

20,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Der e blinduar

Der e blinduar

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Shes dy dyer te blinduara te perdorura ne gjendje shume te mire. permasat 200,5x89,5x17 dhe 18(trashesia e murit kjo e ndryshueshme sipas murit) cmimi:dy dyer 250 mije lek ...

25,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blejme mobilje te perdorura

Blejme mobilje te perdorura

Fresku/Linze | Tirane

B Blejme mobilje te perdorura si dhoma gjumi. guzhina. kende. divane. ...

1,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake dhome gjumi per femije

dhome gjumi per femije

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Okazion! shes pèr arsye emigrimi dhomèn e gjumit pèr fèmijè. tè interesuarit mund tè kontaktojnè nè nr. 0697128862 fèmija juaj do tè ketè njè ambient tè kèndshèm vetèm pèr 50€....

50 Euro

Tirane
32,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bejm kende me porosi

Bejm kende me porosi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shiten kende me porosi shum cilesore shumllojshmeri ngjyrash copa cilesore jastik me zinxhira permasa standarte 270+270 cmimi 32000 leke te reja nr.tel: 0686240660...

32,000 Leke

Tirane
4,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Hekur hekurosje

Hekur hekurosje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet hekur hekurosje me depozite. cmimi 4500 leke te reja...

4,500 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake  ❗MERRE ME KESTE VETEM ME KARTE ID❗ ❗

❗MERRE ME KESTE VETEM ME KARTE ID❗ ❗

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B 🤳iphone 7 32gb🤳 ➖ 25.000 leke ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komuna e pa...

25,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice Candy Italiane

Lavatrice Candy Italiane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet lavatrice candy italiane. me kapacitet 5 kg ne gjendje shume te mire ofrojme transport dhe montim me garanci. cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Tirane, BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B Blej mobilje te perdorura...

50,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo lloj Ambienti.

Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo ll

Vore | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Shiten tavolina dhe karrige ne gjendje perfekte. tavolina druri dhe te plastifikuara. karrige shume te bukura dhe te pershtatshme per cdo lloj bari & snack. shitet banak i kompletuar me 6 frigorifere freskues, 2 magazina, 3 ekspozitor ku njeri eshte per pijet alkoolike, njeri per embelsirat e pijet...

1,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare e

Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dye

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.63 Km nga qendra)

B Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare etj cel 0684022822...

100,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifere ne gjendje shume te mire

Frigorifere ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Frigorifere dhe lavatrice ne gjendje te mire perdorimi...

10,000 Leke

Korce
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat Tek

Krevat Tek

Don Bosko | Tirane

B Shitet krevat tek. cilesi e mire...

15,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kolltuqe

Kolltuqe

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes kolltuqe,një tresh,një dysh dhe dy teka,mobiljet jan të mirmbajtura,kolltuku tresh bëhet krevat ,çmimi ,20,000 lekë....

20,000 Leke

Tirane
550 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dyer ne super gjendje

Dyer ne super gjendje

Currilat | Durres

B Jane 4 dyer gjithesej dhe njera nga keto eshte me xham,jane super gjendje dhe para 4 vitesh i bleva me porosi....

550 Euro

Durres
60,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET: Komplet Kolltuqesh per Dhome Ndenje

SHITET: Komplet Kolltuqesh per Dhome Ndenje

Kodra e Diellit | Tirane

B Shitet komplet kolltuqesh per dhome ndenje (3+2+1). ne gjendje shume te mire (vetem 6 muaj te perdorur me fature). prodhim italian te blera tek mobileri tirana (shiko foton) cmimi i blerjes 140.000 leke, shiten per arsye emigrimi per vetem 60.000 leke (500 eur)...

60,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Komplet kolltuqe

Komplet kolltuqe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet nje komplet kolltuqesh dhe tavoline,te ardhura nga jashte dhe shume pak te perdoruara, dhe ne gjendje te mire. ...

15,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim