dua te blej mobilje  905 Njoftime

 Online 14 lexues | 2 njoftime ne pritje

1,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Karrige, tavolina, kolltuqe per bar

Karrige, tavolina, kolltuqe per bar

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Karrige: 1500 leke tavolina: 4000 leke kolltuqe: 4000 leke...

1,500 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje te perdorura

Shesim mobilje te perdorura

Zone Periferike | Durres

B Shiten.. jan ne gjendje shume te mire. ...

6,000 Leke

Durres
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)

B Dhome gjumi.ne gjendje shum te mire. material mdf ....

10,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo lloj Ambienti.

Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo ll

Vore | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Shiten tavolina dhe karrige ne gjendje perfekte. tavolina druri dhe te plastifikuara. karrige shume te bukura dhe te pershtatshme per cdo lloj bari & snack. shitet banak i kompletuar me 6 frigorifere freskues, 2 magazina, 3 ekspozitor ku njeri eshte per pijet alkoolike, njeri per embelsirat e pijet...

1,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje

Shesim mobilje

Tjeter zone | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Rruga : pazari i ri nr kontakti : 0697999666 luis dardha...

5,000 Leke

Tirane
130,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobileje + Kondisioner

Mobileje + Kondisioner

Brryli | Tirane (1.38 Km nga qendra)

B Tavoline ngrenie me 6 karike lekure. mobilje per televizorin+dy dollape me dyre xhami. kondisjoneri 12 ne gjendje shume te mire...

130,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline me 4 karrige

Tavoline me 4 karrige

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.57 Km nga qendra)

B Shes tavoline me 4 karrige, ne gjendje shume te mire materiali dru pishe suedeze....

7,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake OFERTE!!shes tavolina per lokale

OFERTE!!shes tavolina per lokale

| Kavaje

B Shes 10 komplete tavolinash per lokale. 7 tavolina me nga 4 karrige tip kolltuqesh dhe 3 tavolina me nga 3 karrige te thjeshta. gjendje perfekte...

12,000 Leke

Kavaje
36,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline ngrenie

Tavoline ngrenie

Brryli | Tirane (1.67 Km nga qendra)

B Tavoline ngrenje me 6 karike lekure. ne gjendje shume te mire....

36,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat marinar akull te rijn megjith dyshek

Krevat marinar akull te rijn megjith dyshek

| Durres

B Kte stet shiten me ose pa dyshek kam 9 krevate marinari megjith dyshek jastik dhe kllufa jastiku dysheku dhe jorgani...

25,000 Leke

Durres
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi e kompletuar

Shitet dhome gjumi e kompletuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Dhoma e gjumit me te gjithe mobiljet perberese eshte ne shitje me nje cmim oferte. mobiljet jane te reja te perdorura me pak se 6 muaj dhe jane mirembajtur shume mire. ne cmim perfshihen: 1.korniza e krevatit me dimensione 160x200 2.trina mbeshtetese e krevatit, 3.dy komodinat anesore, 4.dy dol...

20,000 Leke

Tirane
120 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake 7 komplete karrigesh me 4 tavolina

7 komplete karrigesh me 4 tavolina

| Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shiten 7 komplete tavolinash me nga 4 karrige per ambiente lokalesh ose per fast food . jane ngjyre e bardhe. behet fjale per tre komplete me tavolina rrumbullake me xham nga siper dhe kater komplete me tavolina katrore. jane ne gjendje shume te mire dhe kane me pak se nje muaj perdorim. cmimi i dis...

120 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten karrige dhe tavolina

Shiten karrige dhe tavolina

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.14 Km nga qendra)

B Shiten 19 karrige dhe 3 tavolina te markes nova, shum pak te perdorura ...

40,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitjen pajisje  parukerie ,estetike

Shitjen pajisje parukerie ,estetike

Brryli | Tirane (1.67 Km nga qendra)

B Shiten paisje parukerie ne gjeindje te mire, te kompletuara me lavateste , poltrone parukerie , krevat depilimi , kolltuk dysh , pajisje te thonjeve, se bashku me produkte parukerie,depilimi dhe produkte thonjsh me cmim shume te arsyeshem! ...

1,500 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten paisje parukerie te kompletuara bashke me produktet

Shiten paisje parukerie te kompletuara bashke me produktet

Don Bosko | Tirane

B Shiten paisje parukerie shume te mirembajtuara te kompletuara! bashke me to shiten produkte parukerie,depilimi dhe produkte thonjsh me cmim shume te arsyeshem! parukeria sapo u mbyll dhe permban te gjitha elementet qe i duhen nje salloni i gjeni me nje cmim shume te arsyeshem! 0698240640...

20,000 Leke

Tirane
45,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes kopmlet divanesh 2+3

Shes kopmlet divanesh 2+3

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (5.13 Km nga qendra)

B Komplet divanesh 2+3. materiali: lekure e zeze. ne gjendje goxha te mire dhe pak te perdorur. shume te rehatshem dhe pastrohen lehte....

45,000 Leke

Tirane
30 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Karrige dhe Tavolina prej druri per lokale, restorante, hotele dhe shtepi.

Karrige dhe Tavolina prej druri per lokale, restorante, hotele dhe sht

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Karrige dhe tavolina prej druri per lokale, restorante, hotele dhe shtepi. cilesi e larte me cmimet me te uleta ne treg me garanci 1 vjecare. mos vononi.... 069 84 77 800...

30 Euro

Tirane
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes krevat marinar pothuajse i ri.

Shes krevat marinar pothuajse i ri.

Tjeter zone | Tirane (2.40 Km nga qendra)

B Shes krevat marinar te cmontueshem per arsye transferimi. cmimi: 120 mij leke kontakt:0693582359...

12,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blej mobilje te perdorura 0697999666

Blej mobilje te perdorura 0697999666

| Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Blej mobilje te perdorura . guzhina dhoma gjumi divane kolltuqe minibare elektroshtepiake etj ....

10,000 Leke

Tirane
250,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes te gjitha mobiljet e nje apartamenti

Shes te gjitha mobiljet e nje apartamenti

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Shiten te gjitha mobiljet e nje apartamenti. kendi i ndenjes, komo, komodina, kuzhina rreth 7 m, portmonto, 2 krevate matrimonial, 1 krevat tek, krebvat marinar, dollap, tavoline druri me 6 karrige, tavoline xhami, oxhak, biblioteke, pasqyra, sobe, frigorifer, lavastovilje etj...

250,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake FURRE DHE PJANURE BAUKNES GJRRMANE

FURRE DHE PJANURE BAUKNES GJRRMANE

| Tirane (3.63 Km nga qendra)

B Sobe e ardhur nga gjermanija,pothuajse e re, me ventilim te brendeshem dhe te jashtem,numeri i proceseve te pjekjes 5.pjanure xhami me 4 vatera korenti ....

25,000 Leke

Tirane
900 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion!! Shiten paisje parukerie

Okazion!! Shiten paisje parukerie

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Tirane shiten te gjitha paisjet e parukerise, ( 2 karrige, lavamani larje kokes, bolier, mobiljet + pasqyrat, tavoline, kolltuku , televizor, frigorifer i vogel) ne gjendje pune. shiten per arsye mosperdorimi. ambjenti mund te merret perseri me qira, nese deshironi te vazhdoni aktivitetin. adresa ,...

900 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Fetatrice

Shitet Fetatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (3.18 Km nga qendra)

B Shitet fetatrice shum pak e perdorur 150 mij leke te vjetra...

15,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Zgare me gaz

Shitet Zgare me gaz

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (3.18 Km nga qendra)

B Shitet zgare me gaz , shum pak e perdorur 150 mije leke te vjetra ...

15,000 Leke

Tirane
8,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes 7 komplete tavilonash metalike me xham te tempreruar me nga 3 karrige plastike nova. total 21 karrige dhe 7 tavolina ...

8,500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim