dyshek ne shitje me cmime te ulta 

 Online 57 lexues | 0 njoftime ne pritje

6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten kolltuqe per mobilim salloni

Shiten kolltuqe per mobilim salloni

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes me cmim shume te ulet komplet kolltuqesh te perdorur lekure: tresh, dysh, tek. teper elegante dhe komode, konstrukt i qendrueshem druri, kembe metalike inoksi. kolltuku tek me rrotullim 360 grade. cmimii diskutueshem....

6,000 Leke

Tirane
27,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake shitet kend

shitet kend

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet kendi 2.80 x 2.80 cmimk: 270 mije leke nr tel: 0683312510...

27,000 Leke

Tirane
160 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje te perdorura ne shitje

Mobilje te perdorura ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Mobilje te perdorura ....çimimi i diskutueshem dhe shitje urgjente...

160 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane

Divane

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Divane 3+2 dhe dy kolltuqe...

15,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje te perdorura

Shesim mobilje te perdorura

Zone Periferike | Durres

B Shiten.. jan ne gjendje shume te mire. ...

6,000 Leke

Durres
180 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes set me kolltuqe

Shes set me kolltuqe

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Shes set me kolltuqe ne gjendje te mire. ngjyra kafe shume e erret. seti perbehet nga 4 kolltuqe, prej te cileve njeri eshte tresh, njeri dysh dhe 2 kolltuqe tek...

180 Euro

Tirane
950 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kondicioner kollone

Kondicioner kollone

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.35 Km nga qendra)

B Shitet kondicioner kollone 60btu midea ne gjendje shum te mire 3 muaj i perdorur...

950 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

| Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Sobe e ardhur nga gjermanija pothuajse e re,me ventilim te brendeshem dhe te jashtem,numeri i proceseve te pjekjes 5. pjanure xhami 4 plus 2 vatera shtes,me sensor tskim stakimi,me llamba sigurije....

20,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige ( gjendje super) 0688314742...

1,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Ofertë kredie 2% nga 15,000,00 deri në 15 milion €

Ofertë kredie 2% nga 15,000,00 deri në 15 milion €

Laprake | Tirane

B Ofroni shërbimet e mëposhtme: rifinancim * kredi për përmirësimin e shtëpisë * inventor * kredi automatike * konsolidimin e borxhit * linjë kredie * hipotekë të kredisë së dytë * komerciale * kredi personale * kompani kredie ndërkombëtare kredie * ne ofrojmë kredi me interes të ulë...

100 Euro

Tirane
200,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje

Mobilje

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten mobilje ne gjendje shume te mire, materiali endief, shume pak te perdorura! dhoma e gjumit e kompletuar me dyshek dormeo! cmimi 200.000 leke te reja! ...

200,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kondicioner pak i përdorur

Shitet kondicioner pak i përdorur

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet kondicioner pak i përdorur a++ a+ inverter montine dhe transporti ne te gjithë qytetin marka fuxhitsu mitsubishi samsung midea ig sanpo Çmimi 150 euro nr tel 0682033316...

150 Euro

Tirane
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dyer te perdorura

Dyer te perdorura

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten dyer te brendshme te perdorura cmimi 6000 leke te reja...

6,000 Leke

Tirane
37,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes mobilje dhe dollap kepucesh

Shes mobilje dhe dollap kepucesh

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.58 Km nga qendra)

B Shes mobilje dhe dollap kepucesh, material akrilik. njera ka permasat 120 cm lartesi x140 cm gjatesi x 35 cm gjeresi. kombinim ngjyre e bardhe me te zeze. mobilja tjeter ka permasa 72 cm gjatesi x 200 cm lartesi x 20 cm gjeresi. punim akrilik, ngjyre e bardhe. me pasqyre. jane ne gjendje shume te mi...

37,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Paisje parukerie

Paisje parukerie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten paisje te parukeris , lavatest ,poltron ,tavolin per thonje ,paisje per avull per fytyren ,rafte mbajtse ,pasqyra ,karrel,dush te vogel ne gjendje shume te mire pune ,pjaster ,mash per kacurrela (350 mij te vjetra) ...

35,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane kënd 500 mijë lekë

Divane kënd 500 mijë lekë

Qender | Durres

B Shiten divane kend ne gjendje shum te mire. shume pak te perdorur. asnje demtim sic mund te verifikohet edhe nga fotot. ...

50,000 Leke

Durres
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blej dhe shes mobilje t perdorura si dhoma gjumi guzhina kende etj.

Blej dhe shes mobilje t perdorura si dhoma gjumi guzhina kende etj.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Blej mobilje te perdorura me cmime te mira....

5,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo lloj Ambienti.

Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo ll

Vore | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Shiten tavolina dhe karrige ne gjendje perfekte. tavolina druri dhe te plastifikuara. karrige shume te bukura dhe te pershtatshme per cdo lloj bari & snack. shitet banak i kompletuar me 6 frigorifere freskues, 2 magazina, 3 ekspozitor ku njeri eshte per pijet alkoolike, njeri per embelsirat e pijet...

1,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes kondicioner

Shes kondicioner

Sauk | Tirane

B Kondicioner makita 18btu ne gjendje shume te mire i sapo hequr per arsye nderrimi me 24 btu...

15,000 Leke

Tirane
0 Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dr

Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina rafte

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.36 Km nga qendra)

B Blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822...

0

Tirane
65,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend

Kend

Zone Periferike | Peshkopi

B Shitet kend_divane, 4x3.30m_ shum pak i perdorur ne gjendje te ...

65,000 Leke

Peshkopi
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi per femije

Dhome gjumi per femije

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet dhome gjumi e kompletuar per femije. perbehet nga dy krevati bashke me dyshekun, rafte rrobash me kater kanata, tavoline kompjuteri per dy persona dhe dy bibloteka. cmimi 25.000 leke te reja...

25,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare e

Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dye

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.63 Km nga qendra)

B Blejme mobilje te perdorme dhoma gjumi guzhina raftet kende divane dyer dritare etj cel 0684022822...

100,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet minibari permasa 2 metra

Shitet minibari permasa 2 metra

Tjeter zone | Tirane

B Shitet minibari permasa 2 metra...

15,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim