frigorifero banak 

 Online 25 lexues | 3 njoftime ne pritje

16,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake lavatrice ..furre me pjanur

lavatrice ..furre me pjanur

Qender | Fier

B Shiten furre me pjanur . lavatrice gjermane ...dyqan fier...

16,000 Leke

Fier
200 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice

Lavatrice

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Lavatrice bosch...

200 Euro

Tirane
220 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Dollap

Dollap

Fresku/Linze | Tirane

B Dollap ...

220 Euro

Tirane
8,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Set tavolina

Set tavolina

Ksamil | Sarande

B Shiten 8 komplete tavolina me karrike te kompletuara per arsye mbyllje aktiviteti , te interesuarit mund te kontaktojne , flm ...

8,000 Leke

Sarande
35 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Tv Silver Crest 22 inch

Tv Silver Crest 22 inch

Ksamil | Sarande

B Shiten tv silver crest 22 inch ne gjendje te mire pune , arsye eshte rikonstruksioni i hotelit dhe nderrimi i tv me te rinj , per cdo te interesuar kontakt , flm ...

35 Euro

Sarande
7,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline xhami

Tavoline xhami

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Taviline xhami me 2 pupe...

7,000 Leke

Tirane
1,990 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dekoder toksor Romsat DVB-T2 HD

Dekoder toksor Romsat DVB-T2 HD

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 🔸dekoder toksor romsat dvb-t2 hd 🔸per te gjitha modelet e tv. 👉ju mundeson shikimin e kanaleve toksore shqiptare digitale hd, jo abonim mujor. nepermjet antenes tv egzistuese. 🎁Çmimi 199o leke 🚕transporti ne tirane 1oo ieke 🚕transporti ne rrethe 2oo ieke. 📞k0ntakt o695...

1,990 Leke

Tirane
450 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Kundrabufe..frigorifer..sob

Shitet Kundrabufe..frigorifer..sob

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet kindrabufe si ne foto me gjith frigorifer dhe sobe...

450 Euro

Tirane
5,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tavoline mesi

Shitet tavoline mesi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet tavolina e mesit ne gjendje shume te mire, gati e pa perdorur. ...

5,500 Leke

Tirane
350 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake dhome gjumi italiane

dhome gjumi italiane

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet dhoma e gjumit italiane , dollap me 3 kanata, dy komodina, komo me 3 sirtare , koke krevati ....

350 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim