guzhine te perdorur 

 Online 31 lexues | 1 njoftime ne pritje

680 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kend divani

Shitet kend divani

Qender | Fier

B Shitet kënd me permasa (300 x 200) cm, me cope te cilesise me te mire ne treg, me kembe metalike, shume i rehatshem. design i 2020, i kombinueshem me cfaredolloj stili interieri, vetem 3 muaj i perdorur. se bashku me kendin, jepen dhe mbulesat te dizenjuara enkas per te. Çmimi 680€ i diskutu...

680 Euro

Fier
150 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrriçe

Lavatrriçe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.71 Km nga qendra)

B Beko 7kg a++...

150 Euro

Tirane
200 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Poltron karrike kolltuk

Poltron karrike kolltuk

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Poltron material druri veshje lëkure origjinale...

200 Euro

Tirane
16,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje të perdorura dhe të reja

Mobilje të perdorura dhe të reja

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.44 Km nga qendra)

B Shesm mobile te reja dhe te perdorura bejme transport malli dhe montime e cmontime...

16,000 Leke

Tirane
27,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Poltron

Poltron

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Poltron me skelet druri me veshje lëkure origjinale te pa perdorura fare. akull te reja...

27,000 Leke

Tirane
400 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake 🧿SHITET KONDICIONERI PORTATIV🧿

🧿SHITET KONDICIONERI PORTATIV🧿

Kamez/Paskuqan | Tirane (3.54 Km nga qendra)

B Okazion shitet kondicioneri portativ me rrota shume praktik klass a ne ngrohje klass a+ ne ftohje argo i marre ne itali per meter katror te konsiderushme shitet per mos perdorim edhe shume estetik vetem te interesuarit te telefonojne...

400 Euro

Tirane
45,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kend Çmim 45.000 leke

Shitet kend Çmim 45.000 leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet kend me permasa 280*280 Çmimi:45,000 lekë per me shume kontaktoni ne nr:0698838662 ...

45,000 Leke

Tirane
1,200 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Antene per ambiente te brendshme

Antene per ambiente te brendshme

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.55 Km nga qendra)

B Antene per ambiente te brendshme ,shume praktike per ne dhome...

1,200 Leke

Tirane
5,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dyshek + krevat 120cm

Shitet dyshek + krevat 120cm

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet dyshek aloe vera 120cm + skelet krevati per 5000all i perdorur vetem 5 muaj. gjendja si i ri. ...

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatriçe

Lavatriçe

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.83 Km nga qendra)

B Shitet lavatriçe siemens e përdorur me guzhineta të sapo ndërruar. ...

10,000 Leke

Tirane
230 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim Lavatrice ne gjendje 10/10 per arsye mos perdorimi

Shesim Lavatrice ne gjendje 10/10 per arsye mos perdorimi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Lavatrice hisense gjendja 10/10 shitet per arsye mos perdorimi ...

230 Euro

Tirane
38,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Librari dhe kend ne shitje

Librari dhe kend ne shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.54 Km nga qendra)

B Shes kendin dhe librarine per arsye ndryshim arredimi. kendi - 20.000 leke libraria- 18.000...

38,000 Leke

Tirane
13,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake LAVATRICE

LAVATRICE

Zone Periferike | Durres

B Shes lavatricen. marka aeg. ne gjendje shume te mire. per me shume informacion me kontaktoni ne what's up ose ne numrin e cel: 0682391240...

13,000 Leke

Durres
30,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Minibar

Shes Minibar

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shes minibar, ka vend edhe per tv, ka 4 syrtare poshte dhe drita siper. cmimi:30000 leke per me shume info na kontaktoni ne nr; 0699116385 p.s: shitet vetem minibari, nuk shitet me tv ose gjerat e tjeri qe ndodhen ne te!...

30,000 Leke

Tirane
18,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje

Mobilje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.54 Km nga qendra)

B Shes mobilje librari dhe kend ne gjendje te mire, per arsye ndryshim arredimi shtepie...

18,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer ne gjendje shume te mire

Frigorifer ne gjendje shume te mire

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)

B Frigorifer ne gjendje shume te mire beko me ajer....

15,000 Leke

Tirane
250 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet frigorifer ngrires

Shitet frigorifer ngrires

Zone Periferike | Durres

B Shitet frigorifer ngrires shum pak i perdorur ne gjendje perfekte zen 5000 kg brenda nga 500 milek te vjetra eshte ne oferte 300 milek flm...

250 Euro

Durres
1,000 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes kuzhine

Shes kuzhine

Kamez/Paskuqan | Tirane (8.80 Km nga qendra)

B Shes kuzhine gjendja 10/10 e perdorur shum pak. shitet per arsye mos perdorimi. per cdo informazion shkruani ne whatsapp ne nr: 393894404215...

1,000 Euro

Tirane
100 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje Tv+ Tv

Mobilje Tv+ Tv

Qender | Elbasan

B Ne gjendje shume te mire...

100 Euro

Elbasan
1,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake shitet dekoder dvb t2

shitet dekoder dvb t2

Zone Periferike | Lushnje

B Shum pak i perdorur . ma kabllin dhe pultin e tij. 1500 lek te reja 0675749992...

1,500 Leke

Lushnje

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim