jastek dekorues per divane  876 njoftime

 Online 23 lexues | 0 njoftime ne pritje

15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet set krevat bebesh

Shitet set krevat bebesh -

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Set krevat bebesh. ne set perfshihet krevati, dyshek ortipedik, jorgan, jastek, perde, çarçafe dhe batanije....

15,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, Blejme  mobilje te  perdorura dhe elektro shtepiake cel 0684022822

Tirane, Blejme mobilje te perdorura dhe elektro shtepiake cel 068402

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.63 Km nga qendra)

B Blejme mobilje te perdorme & dhoma gjumi kende tavolina me karike cel 0684022822...

50,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shtrydhese frutash_Centrifuge_Bosch MES25G0

Shtrydhese frutash_Centrifuge_Bosch MES25G0

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Shtrydhese frutash profesionale per perdorim shtepiak ose per lokal. kapaciteti i shtrydheses eshte 2 litra dhe fale mekanizmit te saj te avancuar pastrohet me shume lehtesi. shtrydhesja eshte perdorur vetem nje here, pra eshte e re. per me shume info: 0698911121;...

10,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mikrovale fuego

Mikrovale fuego

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Shes mikrovale fuego e re ne kuti 3000 lek.cmimi i diskutueshem...

3,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Sobe gazi x tu ngrohur

Sobe gazi x tu ngrohur

Qender | Vlore

B Shes per shkake te transferimit nje sobe gazi per tu ngrohur e mbajtur shume mire si te ishte e re.shume ekonomike. gjendet ne vlore....

7,000 Leke

Vlore
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Filter uji per gjithe shtepine ne kuti me cmim okazion

Filter uji per gjithe shtepine ne kuti me cmim okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Filter uji ecosoft...

30,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje televizori

Mobilje televizori

Gjiri i Lalzit | Durres

B Shes mobilje televizori te pa perdorur cmimi 120 mi lek i pa diskutushem ...

12,000 Leke

Durres
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat per bebe

Krevat per bebe

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.26 Km nga qendra)

B Shitet krevat per bebe shume pak i perdorur.krevati ndodhet ne gjendje shume te mire se bashku me dyshek....

12,000 Leke

Tirane
85,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake shes mobilje dhe elektroshtepijake

shes mobilje dhe elektroshtepijake

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Shes nje kundrabufe 3m e perdorur vetem 3muaj 30000leke frigorifer banak ngrires 20000leke edhe me garanci deri ne 2020 shume pak i perdorur banak lokali bashje me dy etazhere 35000leke ...

85,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes divana

Shes divana

Kamez/Paskuqan | Tirane (7.80 Km nga qendra)

B Shes divana 1 tresh 1 dysh dhe 2 teka.jane ne gjendje shume te mire.cmimi 400 mije leke te vjetra....

40,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes nje kend divanesh.

Shes nje kend divanesh.

Kamez/Paskuqan | Tirane (7.82 Km nga qendra)

B Shitet nje kend divanesh,cilesor,i mirembajtur,2 vjet i perdorur,me mekanizem per krevat dopjo. kendi ndodhet ne kamez. cmimi 30 mije leke te reja....

30,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Dekoder FlyBox Tokesor

Shes Dekoder FlyBox Tokesor

Tjeter zone | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shes dekoder flybox tokesor ne gjendje te mire shum pak i perdorur...

7,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane te Perdorura

Divane te Perdorura

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.13 Km nga qendra)

B Divane, 1 tresh, 1 dysh dhe 2 kolltuqe. bashk me divanet jane tavolina, mbulesat dhe jastiket. Çmimi i diskutueshem!...

35,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet

Shitet

Radhime | Vlore

B Dhome gjumi me dy krevata dy susta dy dyshek e dy komodina te vogla + nje dollap me kater kanata dhe me 4 sirtar shiten dhe vec e vec krevatet ose dysheket ose baaenti drurit ose dollapi ...

300 Euro

Vlore
2,000 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kerkoj mobilje kopshti

Kerkoj mobilje kopshti

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Jam e interesuar per mobiliet e nje kopeshti&cerdhe qe eshte mbyllur ne artikuj te ndryshem si (karrike, tavolina, krevate, lodra, dyshek etj) te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit: 0675391244 faleminderit! cel. : 0675391244...

2,000 Euro

Tirane
450 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Lavastovilie per pjata per guzhine Angelo po

Shes Lavastovilie per pjata per guzhine Angelo po

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shes lavastovilie per pjata per guzhine angelo po dimensionet 50x50 ne gjendje pune perfekte. ne dhurate 80.000 mije lek (60€) produkte....

450 Euro

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes kolltuqe

Shes kolltuqe

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.27 Km nga qendra)

B Shes kolltuqe lekure me punim druri ngjyre vishnje, cilesore dhe gjendje optimale. nje kolltuk tresh i cili hapet e behet krevat, nje dysh dhe 2 teke....

50,000 Leke

Tirane
23,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavoline Televizori

Shes Tavoline Televizori

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.82 Km nga qendra)

B Shes tv wall ( tavoline televizori). punim akrilik. permasat e pjeses se poshtme 45 cm e larte x 300 cm e gjate x 40 cm e gjere. pjesa e siperme ka dy kollona minibari dhe dy rafte. shitet per arsye transferimi....

23,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Makin qepse

Makin qepse

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Makin qepse model i vjeter ata qe meren me robaqepsi e di si punon...

20,000 Leke

Tirane
25,000 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten dollap frigorifer,miksera,makina per akullore,furra

Shiten dollap frigorifer,miksera,makina per akullore,furra

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.59 Km nga qendra)

B Mbyllje aktivitet prodhimi pasticeri,shiten pajisjet ne gjendje shume te mire.frigorifere inoksi dollap,miksera,furre me ajer ,tavolina pune inoksi etj...

25,000 Euro

Tirane
300 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome Gjumi

Dhome Gjumi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shes dhome gjumi ne gjendje te mire. mobiljet jane italiane....

300 Euro

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes mobilje zyre cilesore te markes Dromeas, 35.000 lek

Shes mobilje zyre cilesore te markes Dromeas, 35.000 lek

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shes mobilje zyre cilesore te markes dromeas. perbehet nga tavolina pune,nga te cilet 1 te medha ne forme l dhe 2 te vogla,1 komodine, karrike fikse. jane perdorur ne nje projekt rreth 4 muaj ne tirane cmim ne total :35.000 leke (te reja) ideale per agjensi udhetimi,pune,kontabiliste,...

35,000 Leke

Tirane
18,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer "Samsung"

Frigorifer "Samsung"

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (3.91 Km nga qendra)

B Shitet frigoriferi ne gjendje perfekte. ne gjendje shume te mire pune dhe direkte per perdorim. cmimi: 18000 leke (te reja)...

18,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Sobe Drruri

Sobe Drruri

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (3.91 Km nga qendra)

B Shitet soba e drrurit vetem per ngrohje. soba eshte teper komode dhe ne gjendje te shkelqyer. cmimi per soben: 10000 leke (te reja)...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kabine dushi me vaske, me te gjitha aksesoret.

Shitet kabine dushi me vaske, me te gjitha aksesoret.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (3.91 Km nga qendra)

B Kabina e dushit i ka te gjitha mjetet qe duhet per tu montuar, xhamat nuk jane vendosur dhe jan te paprekura....

10,000 Leke

Tirane
16,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer Vertice MRF-175W , 175 litra--> vetëm 16'000 lekë

Frigorifer Vertice MRF-175W , 175 litra--> vetëm 16'000 lekë

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Frigorifer vertice mrf-175w , 175 litra> vetëm 16'000 lekë shiko fotot per karakteristikat teknike.klikoni foton për një pamje më të madhe cel. : 067 520 4525 (ora 15:00-20:00)...

16,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas