kende portokalli me ngjyr qumshti 

 Online 8 lexues | 2 njoftime ne pritje

20,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tavolina mesi dhe buke

Shitet tavolina mesi dhe buke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten 2 tavolina nje mesi dhe nje buke me 4 karrike ne gjendje shume te mire.tavolinat shiten secila mevete dhe secila kushton 10.000 lek te reja. nese blihen te 2-ja njeheresh cmimi eshte i diskutushem....

20,000 Leke

Tirane
37,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes krevat treçereksh bashkë me dyshek

Shes krevat treçereksh bashkë me dyshek

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra)

B Shes krevat treçereksh bashkë me dyshek. dyshek aloe vere. ne gjendje shume te mirë. ...

37,000 Leke

Tirane
1,350 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje per shitje ne gjendje te shkelqyer

Mobilje per shitje ne gjendje te shkelqyer

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.43 Km nga qendra)

B Shes mobiljet e zyres sime te perdorura vetem nje muaj. jane cilesi shume e mire dhe ne gjendje te shkelqyer dhe perdoren dhe per ne apartament. - divani 700 euro i bere me porosi (i blere 850 euro) - tavolina e bardhe e madhe me 4 karrige te zeza 350 euro (blere 450 euro) - stolat prej druri...

1,350 Euro

Tirane
30,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline ngrenie me 6 karike lekure

Tavoline ngrenie me 6 karike lekure

Brryli | Tirane

B Me 6 karike lekure. ne gjendje shume te mire. ...

30,000 Leke

Tirane
13,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Lavateice Beko 5 kg

Shes Lavateice Beko 5 kg

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (4.32 Km nga qendra)

B Shitet lavatrice beko 5 kg ne gjendje shume te mire, 13000 lek i padiskutueshem, ...

13,000 Leke

Tirane
70,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten mobilje dyqani

Shiten mobilje dyqani

Brryli | Tirane

B Shiten mobilje dyqani bashke me manikina. ...

70,000 Leke

Tirane
18,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat me kontenitor hapje mbyllje me piston

Krevat me kontenitor hapje mbyllje me piston

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Krevat kontenitor tek me sistem hapje mbyllje me piston, tapiceri ecopelle ngjyre qumeshti permasat totale i gjate 220 cm i gjere 130 cm permasat e zgares dhe dyshekut i gjate190 i gjere 90 cm i perdorur shume pak, dyshek memory h 20...

18,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SHES TAVOLINE GRENIE

SHES TAVOLINE GRENIE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shes tavoline druri arre e mbyllet me kembe te gdhendur. eshte ne gjendje te mire dhe me opsion hapjeje. permasat jane 130 cm e gjate, 87 cm e gjere dhe 77 cm e larte nga toka. cmim i arsyeshem dhe i disktueshem. ...

15,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Divan

Divan

Qender | Fier

B Shes komplet kolltuqesh 1 tresh + 1 dysh + 2 tek jan ne gjendje shume te mire cmimi 400 mije lek te vjetra - i diskutueshem ...

40,000 Leke

Fier
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kuzhine material entief me cmim te arsyeshem

Shitet kuzhine material entief me cmim te arsyeshem

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kuzhine entif brenda dhe jasht material shum cilesor dhe cmim i diskutueshem ...

35,000 Leke

Tirane
13,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat, komodine, garderobe, pasqyre, tavoline, karrige, kondicioner - kontakt whatsapp

Krevat, komodine, garderobe, pasqyre, tavoline, karrige, kondicioner -

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Te gjitha mobiljet jane prodhim slloven, te nje cilesie te larte dhe ne gjendje shume te mire 1. nje krevat tek me permasa 200x90 + zgare + dyshek + komodine me permasa 40x55x45 - 13.000 lek 2. garderobe (lartesi 260 x gjeresi 360) - 35.000 lek 3. nje krevat tek me mbeshtetje me permasa 190x80 +...

13,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Set kolltuqesh per bare

Set kolltuqesh per bare

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shiten 4 sete kolltuqesh per bare, ne gjendje shume te mire. seti ka 1 tavoline dhe 4 kolltuqe. cmimi 10000 lek seti....

40,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Sobe me 4 vatra 50 mij lek te vjetra ne gjendje shume te mire pune!

Sobe me 4 vatra 50 mij lek te vjetra ne gjendje shume te mire pune!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet sobe teba, me 4 vatra dhe furre, ne gjendje shume te mire pune, 50 mij lek te vjetra. ndodhemi tek komuna e parisit ne tirane, nuk e mundesojme trasportin pra nese donj ta blini duhet te vini ta merrni vet. ju faleminderit, nr celi: 0697574575...

5,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline mesi me dekor dhe pjese xhami 30 mij leke te vjetra

Tavoline mesi me dekor dhe pjese xhami 30 mij leke te vjetra

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Pershendetje, shitet tavolina pana me detaje xhami dhe lule dekoruese, tavolina ka disa shenja perdorimi si ato qe duken ne foto. eshte blere e re 120 mij leke para nje viti, tani shitet 30 mij leke te vjetra, nese ju intereson: kontaktonj ne 0697574575 ps: nuk mundesojme trasport, nese ju inte...

3,000 Leke

Tirane
97,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje te perdorura

Mobilje te perdorura

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.45 Km nga qendra)

B 1-komodina + krevat dopio +komo . cmimi :15.000 lek 2-portmanto+dollapet (koridor) + lavatrice (gjendje pune)+frigorifer . cmimi :27.000 lek 3-kolltuqet (3+2+1) +divan (me hapje) + tavolin buke + tavoline e mesit : cmimi...

97,000 Leke

Tirane
170,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifere reklamues

Frigorifere reklamues

Qender | Korce

B Shiten frigorifere reklamues freskues ne gjendje shume te mire pune,dhe shume ekonomike ...

170,000 Leke

Korce
50,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion ! Shiten rafte per dyqane

Okazion ! Shiten rafte per dyqane

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shiten rafte per dyqane shume pak te perdorur ne gjendje pothuajse te reja . cmimi okazion per shkak te mbylljes se biznesit. cmimi i diskutueshem...

50,000 Leke

Tirane
4,200 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane,shes karrige per kompjuter ne cmimin 4200 leke te reja.

Tirane,shes karrige per kompjuter ne cmimin 4200 leke te reja.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shiten 6 karrige per kompjuter ,ne gjendje shume te mire,te paperdorura.njera prej tyre eshte 4200 leke te reja dhe te gjitha shiten se bashku shiten per 24000 leke te reja (6 cope).per cdo info mund te komunikoni ne nr.0697338571.faleminderit....

4,200 Leke

Tirane
10,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, shes tavolina zyre ne cmimin prej 10.000 Leke te reja.

Tirane, shes tavolina zyre ne cmimin prej 10.000 Leke te reja.

Don Bosko | Tirane

B Shiten tre tavolina zyre ne permasat 180*80*76 ,cilesore dhe ne gjendje shume te mire.cmimi i njeres prej tyre eshte 10000 leke te reja ,ose te treja se bashku 27000 leke te reja.per cdo info mund te telefononi ose ne whatsup ne nr.0697338571.faleminderit....

10,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake mobilje , pajisje per butik

mobilje , pajisje per butik

Brryli | Tirane

B Shiten mobilje per butik pothuajse te reja (1 vit perdorim) per me shume informacion dhe per te pare te gjitha produktet ne shitje kontaktoni ne 0682077877...

50,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim