kerkoj ora dore dhe sende te cmuara 

 Online 17 lexues | 1 njoftime ne pritje

5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige ( gjendje super) 0688314742...

1,000 Leke

Tirane
14,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice A+A

Lavatrice A+A

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet lavatrice a+a energy 6kg ne gjendje shume te mire motorrike dhe estetike. garanci 6 muaj transport falas brenda tiranes cmimi 14.000 leke te reja...

14,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kondicioner+aspirator

Kondicioner+aspirator

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet nje kondicioner 24 btu dysheme i persorur ne gjendje pune fryresi fujitsu,kompresori sanyo 30000lek shitet aspirator ne gjendje perfekte i lyer ngjyre gold shume pak i perdorur 30000 lek 8 metra linje....

60,000 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Ju Ofrojme Kende Divanesh Me Super Cmime Duke Filluar Nga 300 Mijlek

Ju Ofrojme Kende Divanesh Me Super Cmime Duke Filluar Nga 300 Mijlek

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ju ofrojme kende divanesh me super cmime duke filluar nga 300 mijlek 👌👌👌 bejme dhe me porosi sipas deshires tuaj cope kamosh dhe sfungjer teper cilesore shumllojshmeri ngjyrash ju mirepresim ! ...

250 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet pjanur me gas

Shitet pjanur me gas

Qender | Fier

B Shitet pjanur me gas 50 €...

50 Euro

Fier
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SOBE ME DRU PER NGROHJE + FURRE GATIMI

SOBE ME DRU PER NGROHJE + FURRE GATIMI

Qender | Lushnje

B Sobe me dru per ngrohje + me furre per pjekje permasat 55 cm x 55cm x 97cm furra me permasa 30cm x 55cm x55 cm+ me gradacion per temperaturen .pjek shum mire . 3 muaj e perdorur. eshte ne gjendje shum te mire. ngroh ambjent me shum se 100 m2. model german pretty prodhon nxehtesi 14kw sh...

30,000 Leke

Lushnje
100,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane super

Divane super

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shes divane të reja.. një tresh, një dysh dhe një tek... janë në kondita perfektë.. ...

100,000 Leke

Tirane
800 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Kondicioner/Mitsubishi electric

Shes Kondicioner/Mitsubishi electric

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shitet kondicioner mitsubishi electric në gjendje shumë të mirë.i importuar nga greqia,përdorur pjesa e jashtme vetëm 1 muaj.pjesa e brendshme është e re. marka:mitsubishi electric ekologjik dhe ekonomik për zyra ose shtëpi(mbulon rreth 80m²). kontakt:0692866196...

800 Euro

Tirane
80 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet makine qepese fier 80 €

Shitet makine qepese fier 80 €

Qender | Fier

B Shitet makine qepese 80 € ..fier...

80 Euro

Fier

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim