krevat femijeshdy katesh 

 Online 46 lexues | 1 njoftime ne pritje

35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi e kompletura

Shitet dhome gjumi e kompletura

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet dhome gjumi e kompletuar. dollap me 6 hapje parametrat: 266 cm i larte 246 cm i gjate 55 cm i gjere. krevat dopio i kompletuar cmimi 35.000 leke te reja...

35,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

SOBE DHE PJANURE XHAMI ME GARANCI 6 MUAJ

| Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Sobe e ardhur nga gjermanija pothuajse e re,me ventilim te brendeshem dhe te jashtem,numeri i proceseve te pjekjes 5. pjanure xhami 4 plus 2 vatera shtes,me sensor tskim stakimi,me llamba sigurije....

20,000 Leke

Tirane
650 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes dhome gjumi

Shes dhome gjumi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Durres

B Shes dhome gjumi e perdorur vetem 30 dite.dhoma shitet per arsye se jetoj jasht dhe nuk e perdor. perbehet nga krevati (me dyshek)pasqyra 2 komodinat ambazhuret komodina e madhe dhe dollapi per info kontaktoni ne whats app ne nr +392113319275...

650 Euro

Durres
17,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Furre inkaso, celik me korrent dhe gaz

Furre inkaso, celik me korrent dhe gaz

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet furre e re, e paperdorur, inkaso, celik, ngjyre metalizato e markes fratelli onofri. furra punon me korrent dhe gaz, sipas deshires. eshte shume eficiente dhe kursyese e energjise. shitet bashke me taven e vet inoks. shitet per arsye emigrimi. cmimi 17000 leke te reja....

17,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat i ri treçerek

Krevat i ri treçerek

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Krevat treçerek pothuaj si i ri . ngyre bardh . dyshek super cilësi. ...

12,000 Leke

Tirane
55,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Dhome gjumi Cift

Shes Dhome gjumi Cift

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes dhome gjumi cift. gjendja 8/10....

55,000 Leke

Tirane
1,100 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHESIM MATREJALE PARUKERIE TE PERDORURA PAK MUAJSHE.

SHESIM MATREJALE PARUKERIE TE PERDORURA PAK MUAJSHE.

| Tirane (2.14 Km nga qendra)

B Lavatest parukerie .. 2 polithrona te zeza dhe 1 e kuqe . 2 pasqyra . 2 komedinat e pasqyrave . tavolin thonjesh . 1 komedin ne form kendore tip bangoje . te gjitha keta shiten bashke dhe jo tek e tek ....

1,100 Euro

Tirane
2,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake .Mobilje

.Mobilje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet mobilje shume e mirembajtur ....

2,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifere ne gjendje shume te mire

Frigorifere ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Frigorifere dhe lavatrice ne gjendje te mire perdorimi...

10,000 Leke

Korce
40,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Dhome Gjumi per Femije

Shitet Dhome Gjumi per Femije

Brryli | Tirane

B Shitet dhome gjumi per femije me te gjithe mobiljet (me 3 ngjyra pana/roz/blu). perfshihen si me poshte: dollap (200 x 230 cm) komo (90 x50 com) etazher (200 cm i gjate) 2 krevate tek se bashku me dysheket (90 x 200 cm) tavoline pune (180 cm e gjate) mobilje raft tek cmimi 40000 leke te r...

40,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje

Shesim mobilje

Tjeter zone | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Rruga : pazari i ri nr kontakti : 0697999666 luis dardha...

5,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire

Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Shes mobilje te tipeve te ndryshme,moda te reja dhe ne.gjendje shume.te mire per perdorim ,pajisje te ndryshme elektroshtepiake dhe parukierie,cmime te konsiderushme ju mirepresim!!...

15,000 Leke

Korce
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo lloj Ambienti.

Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo ll

Vore | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Shiten tavolina dhe karrige ne gjendje perfekte. tavolina druri dhe te plastifikuara. karrige shume te bukura dhe te pershtatshme per cdo lloj bari & snack. shitet banak i kompletuar me 6 frigorifere freskues, 2 magazina, 3 ekspozitor ku njeri eshte per pijet alkoolike, njeri per embelsirat e pijet...

1,000 Leke

Tirane
950 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kondicioner kollone

Kondicioner kollone

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.35 Km nga qendra)

B Shitet kondicioner kollone 60btu midea ne gjendje shum te mire 3 muaj i perdorur...

950 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITEN KOMPLETE KOLLTUQESH DHE TAVOLINASH ME KARRIGE PER LOKAL

SHITEN KOMPLETE KOLLTUQESH DHE TAVOLINASH ME KARRIGE PER LOKAL

| Elbasan

B Shiten komplete per lokale jan ne gjendje te shkelqyer kolltuqet kan edhe veshje rezerve ngjyre gri. jane 9 komplete kolltuqesh me tavoline te shoqeruara me nga nje pupe, edhe 6 komplete tavolinash me nga 4 karrige ne forme kolltuku. cmimi i diskutueshem...

200 Euro

Elbasan
80,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake OKAZION! SHITEN RAFTE MARKETI 1 VIT TE PERDORURA.

OKAZION! SHITEN RAFTE MARKETI 1 VIT TE PERDORURA.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Shiten 12 rafte minimarketi ne gjendje shume te mire te ndara me 5 kate secila. vetem 1 vit te perdorura....

80,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes kolltuk tek modern, shume pak i perdorur

Shes kolltuk tek modern, shume pak i perdorur

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Kolltuk tek shume pak i perdorur gri dhe shume modern. e shes 7000 lek....

7,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend  L

Kend L

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Shitet kend me permasa 220 x 190 ne gjende shume te mire! +355694089258...

200 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kondicioner pak i përdorur

Shitet kondicioner pak i përdorur

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet kondicioner pak i përdorur a++ a+ inverter montine dhe transporti ne te gjithë qytetin marka fuxhitsu mitsubishi samsung midea ig sanpo Çmimi 150 euro nr tel 0682033316...

150 Euro

Tirane
300 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kende Divanesh Te Reja

Kende Divanesh Te Reja

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Kende divanesh te reja super cilesi cmime konkuruese ne treg per vetem 300 euro permasat standarte 270x270 bejm me porosi sipas deshires tuaj kontakt 0682520065...

300 Euro

Tirane
32,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Bejm kende me porosi

Bejm kende me porosi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shiten kende me porosi shum cilesore shumllojshmeri ngjyrash copa cilesore jastik me zinxhira permasa standarte 270+270 cmimi 32000 leke te reja nr.tel: 0686240660...

32,000 Leke

Tirane
43,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.45 Km nga qendra)

B Shiten mobiljet per arsye nderrim mobilimi,ne gjendje pune, kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket , frigorifer,lavapjate,lavastovilje,furre,pianure,aspirator! ...

43,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend kulltuqesh per sallon

Kend kulltuqesh per sallon

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)

B Shitet kend kulltuqesh per sallon. nje tresh, nje dysh dhe dy teke. ...

9,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Fshese me korrent Philips

Fshese me korrent Philips

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet fshese me korrent philips 1800w , e perdorur pak dhe ne gjendje shume te mire pune. modeli i fsheses eshte philips fc9054....

3,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET: Komplet Kolltuqesh per Dhome Ndenje

SHITET: Komplet Kolltuqesh per Dhome Ndenje

Kodra e Diellit | Tirane

B Shitet komplet kolltuqesh per dhome ndenje (3+2+1). ne gjendje shume te mire (vetem 6 muaj te perdorur me fature). prodhim italian te blera tek mobileri tirana (shiko foton) cmimi i blerjes 140.000 leke, shiten per arsye emigrimi per vetem 60.000 leke (500 eur)...

60,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim