kundrabufe te perdorura tirae 

 Online 22 lexues | 6 njoftime ne pritje

5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Der e blinduar

Der e blinduar

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Shes dy dyer te blinduara te perdorura ne gjendje shume te mire. permasat 200,5x89,5x17 dhe 18(trashesia e murit kjo e ndryshueshme sipas murit) cmimi:dy dyer 250 mije lek ...

25,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)

B Dhome gjumi.ne gjendje shum te mire. material mdf ....

10,000 Leke

Tirane
6,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Konplet divanesh

Konplet divanesh

Zone Periferike | Kavaje

B Shiten per arsye emirgrimi. komplet divanesh ,me dy kolltuqe divan tresh dhe dysh. ne gjendje shume te mire dhe shume pak te perdorur....

6,500 Leke

Kavaje
2,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion

Okazion

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.03 Km nga qendra)

B Okazion 3+2+1+1 ...

2,500 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake dhome gjumi per femije

dhome gjumi per femije

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Okazion! shes pèr arsye emigrimi dhomèn e gjumit pèr fèmijè. tè interesuarit mund tè kontaktojnè nè nr. 0697128862 fèmija juaj do tè ketè njè ambient tè kèndshèm vetèm pèr 50€....

50 Euro

Tirane
6,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje te perdorura

Shesim mobilje te perdorura

Zone Periferike | Durres

B Shiten.. jan ne gjendje shume te mire. ...

6,000 Leke

Durres
140 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Mobilje dhome gjumi per femije 140 euro

Shes Mobilje dhome gjumi per femije 140 euro

Qender | Shkoder

B Dhome e kompletuar me krevat+raft+tavoline pune+karrike me rrota...

140 Euro

Shkoder
1,100 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavolina karrige asportor

Tavolina karrige asportor

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Shesim karrige tavolina dhe kape aspirtator kuzhine , tavoline inoxi per kuzhine dhe banak te ndare ne seksionr per tu adaptuar ne cdo bar.gjitjashtu kemi edhe bagno maria te perdorura 1 vit....

1,100 Leke

Tirane
120 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Karrige dhe tavolina

Karrige dhe tavolina

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.79 Km nga qendra)

B Shiten karrige dhe tavolina te markes nova, rreth nje vit te perdorura. gjithashtu shitet dhe nje ngrohese me gaz kerpudhe. paisjet shiten per arsye te mbylljes se aktivitetit. ...

120 Euro

Tirane
7,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline me 4 karrige

Tavoline me 4 karrige

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.57 Km nga qendra)

B Shes tavoline me 4 karrige, ne gjendje shume te mire materiali dru pishe suedeze....

7,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kondicioner portativ

Shitet kondicioner portativ

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Kondicioner portativ i perdorur ne gjendje te mire pune ka edhe pultin ...

4,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes 4komlete tavolinash te ardhura nga italics

Shes 4komlete tavolinash te ardhura nga italics

| Tirane (1.27 Km nga qendra)

B Shes 4komplete tavolina te kompletuara te punuara prej druri te ardhura nga italia shume te mirnbajtura...

25,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten karrige dhe tavolina

Shiten karrige dhe tavolina

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.14 Km nga qendra)

B Shiten 19 karrige dhe 3 tavolina te markes nova, shum pak te perdorura ...

40,000 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer Akullore

Frigorifer Akullore

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes frigorifer ftohes per birra dhe pr akullore . 0695599907. cmimi 250 euro i diskutushem...

250 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kondicioner pak i përdorur

Shitet kondicioner pak i përdorur

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet kondicioner pak i përdorur a++ a+ inverter montine dhe transporti ne te gjithë qytetin marka fuxhitsu mitsubishi samsung midea ig sanpo Çmimi 150 euro nr tel 0682033316...

150 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje

Shesim mobilje

Tjeter zone | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Rruga : pazari i ri nr kontakti : 0697999666 luis dardha...

5,000 Leke

Tirane
150,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Piano

Piano

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Shitet piano profesionale....

150,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend mbajtese per TV dhe dhome gjumi (krevat+dyshek+veshje krevati+komodina+krevat )

Kend mbajtese per TV dhe dhome gjumi (krevat+dyshek+veshje krevati+kom

Qender | Vlore

B Mobiljet jane te pedorura por ne gjendje shume te mire dhoma eshte e kompletuar shoqerohet bashke me nje mbatese televizori kendi ka 2 vrima te shkaktuara nga duhani...

50,000 Leke

Vlore
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten paisje parukerie te kompletuara bashke me produktet

Shiten paisje parukerie te kompletuara bashke me produktet

Don Bosko | Tirane

B Shiten paisje parukerie shume te mirembajtuara te kompletuara! bashke me to shiten produkte parukerie,depilimi dhe produkte thonjsh me cmim shume te arsyeshem! parukeria sapo u mbyll dhe permban te gjitha elementet qe i duhen nje salloni i gjeni me nje cmim shume te arsyeshem! 0698240640...

20,000 Leke

Tirane
150,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET FRIGORIFER NGRIRES DHE FTOHES, PROFESIONAL, PER PASTICERI,FURRE BUKE,RESTORANTE....

SHITET FRIGORIFER NGRIRES DHE FTOHES, PROFESIONAL, PER PASTICERI,FURRE

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shitet nje frigorifer ngrires ne gjendje shume te mire dhe nje frigorifer ftohes, profesional, per pasticeri,furre buke,restorante....shume pak i perdorur. pajisjet shiten per arsye emigrimi dhe cmimi eshte 150 000 leke te dyja se bashku....

150,000 Leke

Tirane
3,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje

Mobilje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.32 Km nga qendra)

B Shitet mobilje i mirembajtur si e re vetem per 3500 lek....

3,500 Leke

Tirane
13,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Komplet kolltukesh ne shitje

Komplet kolltukesh ne shitje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Shitet komplet kolltukesh: 2 kolltuke dysh dhe 1 tek, veshje imitim lekure, kornize zbukurimi prej druri te gdhendur, ngjyre kafe, te lehte per t'u pastruar dhe lare. cmimi 10 000 leke te reja, i negociueshem. kontak cel, whats app, viber, messenger 0675855898...

13,000 Leke

Tirane
8,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes 7 komplete tavilonash metalike me xham te tempreruar me nga 3 karrige plastike nova. total 21 karrige dhe 7 tavolina ...

8,500 Leke

Tirane
2,500 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten Perde-Grila te brendshme

Shiten Perde-Grila te brendshme

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shiten perde-grila te brendshme oferte 30% nr tel 0684395394...

2,500 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim