kundrabufe vishnje 

 Online 25 lexues | 0 njoftime ne pritje

5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje

Shesim mobilje

Tjeter zone | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Rruga : pazari i ri nr kontakti : 0697999666 luis dardha...

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)

B Dhome gjumi.ne gjendje shum te mire. material mdf ....

10,000 Leke

Tirane
250,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes te gjitha mobiljet e nje apartamenti

Shes te gjitha mobiljet e nje apartamenti

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Shiten te gjitha mobiljet e nje apartamenti. kendi i ndenjes, komo, komodina, kuzhina rreth 7 m, portmonto, 2 krevate matrimonial, 1 krevat tek, krebvat marinar, dollap, tavoline druri me 6 karrige, tavoline xhami, oxhak, biblioteke, pasqyra, sobe, frigorifer, lavastovilje etj...

250,000 Leke

Tirane
80,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake OKAZION! SHITEN RAFTE MARKETI 1 VIT TE PERDORURA.

OKAZION! SHITEN RAFTE MARKETI 1 VIT TE PERDORURA.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Shiten 12 rafte minimarketi ne gjendje shume te mire te ndara me 5 kate secila. vetem 1 vit te perdorura....

80,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kondicioner pak i përdorur

Shitet kondicioner pak i përdorur

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet kondicioner pak i përdorur a++ a+ inverter montine dhe transporti ne te gjithë qytetin marka fuxhitsu mitsubishi samsung midea ig sanpo Çmimi 150 euro nr tel 0682033316...

150 Euro

Tirane
750 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kondicioner

Kondicioner

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet kondicioner idealclima 60 btu eshte ne gjendje perfekte, thuajse i ri. cmimi:750 euro...

750 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire

Mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Shes mobilje te tipeve te ndryshme,moda te reja dhe ne.gjendje shume.te mire per perdorim ,pajisje te ndryshme elektroshtepiake dhe parukierie,cmime te konsiderushme ju mirepresim!!...

15,000 Leke

Korce
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer

Frigorifer

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Shes frigorifer te vogel te perdorur ne gjendje shume te mire pune. shitet per arsye mosperdorimi. ...

10,000 Leke

Tirane
600 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Paisje berberi Te perdorura

Paisje berberi Te perdorura

| Tirane

B Shiten paisje berberi komplet .. karrige berberi... lava test berberi dhe banko vetem 2 muaj te perdorura ne gjendje shum te mire shiten per arsye emigracioni.... cmimi 600euro i diskutushem 0695126935.... okazion!!!!!!!!!!!!!...

600 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi

Shitet dhome gjumi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.79 Km nga qendra)

B Shitet dhome gjumi per arsye nderrim arredimi.dhoma permban dollap ,komodin me pasqyre dhe dy komodina te vogla.dhoma shitet bashke me krevatin(dhurat dysheku)...

20,000 Leke

Tirane
330 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kondicioner

Kondicioner

Qender | Elbasan

B Kondicioner super foster 18 shum pak i perdorur shitet per arsye mos perdorimi nuk ka asnje difekt ...

330 Leke

Elbasan
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline shtepie.

Tavoline shtepie.

Zone Periferike | Tirane

B Shitet tavoline xhami, e dizenjuar gjysem xham dhe pjesa poshtem prej druri. cmim i leverdishem. ...

5,000 Leke

Tirane
130,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake mobilje per sallon

mobilje per sallon

Laprake | Tirane

B Shesim mobilje te perdorura, te perdorura prej 2 vitesh. skeleti i divanave i veshur dhe lekure te zeze. materiali i soxhornos eshte indief po ashtu dhe tavolina e ngrenies me 6 karrige dhe me xham i vendosur per mbrojtje, por mund te hiqet....

130,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat marinar akull te rijn megjith dyshek

Krevat marinar akull te rijn megjith dyshek

| Durres

B Kte stet shiten me ose pa dyshek kam 9 krevate marinari megjith dyshek jastik dhe kllufa jastiku dysheku dhe jorgani...

25,000 Leke

Durres
7,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Makinë qepëse elektrike Singer Promise 1409

Makinë qepëse elektrike Singer Promise 1409

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Makina është thuajse e papërdorur në ambalazhim origjinal. ...

7,000 Leke

Tirane
32,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dyer tamburato te brendeshme

Dyer tamburato te brendeshme

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shiten 4 dyer te brendeshme tamburato,ngjyra krrm....

32,000 Leke

Tirane
4,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mikser, përzjerës brumi, shtydhës

Mikser, përzjerës brumi, shtydhës

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Pajisja është thuajse e papërdorur. ...

4,500 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Komplete karrige tavoline

Komplete karrige tavoline

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.83 Km nga qendra)

B Shesim 3 komplete karrige tavolin ku perfshihen 12 karrige dhe 3 tavolina....

30,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)

B Shiten mobilje: dhome gjumi e kompletua(krevat,dyshek,raft i madh,2 komodina,komo bashke me pasqyren). kend i zi me hapje ,me permasa 260×280. minibar i zi,tavoline mesi e zeze,tavoline ngrenie me 4 karrige.raft i vogel kaf me 3 kanata dhe 1 sobe ngrohje me gas dhe korrent. cmimi 50000 ieke te r...

50,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake mobilje per sallon

mobilje per sallon

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Okazion shitet mobilje per sallon per te mbajtur televizorin cmimi 50 mije leke te vjetra kontakt 0699386455...

5,000 Leke

Tirane
600 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Sob me pellets

Sob me pellets

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Marka eshte italiane karmek one 8.2kv ...

600 Euro

Tirane
43,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.45 Km nga qendra)

B Shiten mobiljet per arsye nderrim mobilimi,ne gjendje pune, kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket , frigorifer,lavapjate,lavastovilje,furre,pianure,aspirator! ...

43,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet sobe

Shitet sobe

Qender | Durres

B Shitet sobe smeg e re e paperdorur ...

15,000 Leke

Durres
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
8,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Okazion!!!!! Tavoline + karrige Nova Plastike

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes 7 komplete tavilonash metalike me xham te tempreruar me nga 3 karrige plastike nova. total 21 karrige dhe 7 tavolina ...

8,500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim