kushina te perdorura 

 Online 39 lexues | 1 njoftime ne pritje

20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten paisje parukerie te kompletuara bashke me produktet

Shiten paisje parukerie te kompletuara bashke me produktet

Don Bosko | Tirane

B Shiten paisje parukerie shume te mirembajtuara te kompletuara! bashke me to shiten produkte parukerie,depilimi dhe produkte thonjsh me cmim shume te arsyeshem! parukeria sapo u mbyll dhe permban te gjitha elementet qe i duhen nje salloni i gjeni me nje cmim shume te arsyeshem! 0698240640...

20,000 Leke

Tirane
6,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Konplet divanesh

Konplet divanesh

Zone Periferike | Kavaje

B Shiten per arsye emirgrimi. komplet divanesh ,me dy kolltuqe divan tresh dhe dysh. ne gjendje shume te mire dhe shume pak te perdorur....

6,500 Leke

Kavaje
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Dhome gjumi

Dhome gjumi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)

B Dhome gjumi.ne gjendje shum te mire. material mdf ....

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifere ne gjendje shume te mire

Frigorifere ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Frigorifere dhe lavatrice ne gjendje te mire perdorimi...

10,000 Leke

Korce
500 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevati dhe dysheku në gjendje shumë  të mirë

Krevati dhe dysheku në gjendje shumë të mirë

Patos | Fier

B Krevati me lëkur të bardhë (imitim) me përmasat 226 cm gjatë dhe 197 cm gjerë, dysheku i pastër me një anë me shtresë memori, me përmasat 200 cm gjatë dhe 180 cm gjerë në gjendjen shumë të mirë janë për të shitur. krevati është me mekanizëm, pjesën e poshtme me lartësia ...

500 Euro

Fier
9,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend kulltuqesh per sallon

Kend kulltuqesh per sallon

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)

B Shitet kend kulltuqesh per sallon. nje tresh, nje dysh dhe dy teke. ...

9,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake dhome gjumi per femije

dhome gjumi per femije

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Okazion! shes pèr arsye emigrimi dhomèn e gjumit pèr fèmijè. tè interesuarit mund tè kontaktojnè nè nr. 0697128862 fèmija juaj do tè ketè njè ambient tè kèndshèm vetèm pèr 50€....

50 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane

Divane

Kamez/Paskuqan | Tirane (9.92 Km nga qendra)

B Shes komplet divanesh 3+2+1+1 .divani 3 hapet behet krevat.6 muaj te perdorur asnjt gervishtje si te reja.shiten per arsye mosperdorimi....

20,000 Leke

Tirane
43,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.45 Km nga qendra)

B Shiten mobiljet per arsye nderrim mobilimi,ne gjendje pune, kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket , frigorifer,lavapjate,lavastovilje,furre,pianure,aspirator! ...

43,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Tirane, BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Tirane, BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B Blej mobilje te perdorura...

50,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)

B Shiten mobilje: dhome gjumi e kompletua(krevat,dyshek,raft i madh,2 komodina,komo bashke me pasqyren). kend i zi me hapje ,me permasa 260×280. minibar i zi,tavoline mesi e zeze,tavoline ngrenie me 4 karrige.raft i vogel kaf me 3 kanata dhe 1 sobe ngrohje me gas dhe korrent. cmimi 50000 ieke te r...

50,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi

Shitet dhome gjumi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.79 Km nga qendra)

B Shitet dhome gjumi per arsye nderrim arredimi.dhoma permban dollap ,komodin me pasqyre dhe dy komodina te vogla.dhoma shitet bashke me krevatin(dhurat dysheku)...

20,000 Leke

Tirane
45,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes kopmlet divanesh 2+3

Shes kopmlet divanesh 2+3

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (5.13 Km nga qendra)

B Komplet divanesh 2+3. materiali: lekure e zeze. ne gjendje goxha te mire dhe pak te perdorur. shume te rehatshem dhe pastrohen lehte....

45,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
55,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kolltuqe per ambjent te jashtem lokali

Kolltuqe per ambjent te jashtem lokali

Fresku/Linze | Tirane (4.37 Km nga qendra)

B Jane shume te rehatshme dhe te pershtatshme edhe per veranda shtepie. kan edhe nje pale mbulesa rezerve. tavolinat jane te pajisura me xham...

55,000 Leke

Tirane
45,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dhome gjumi

Shitet dhome gjumi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet dhome gjumi italiane ne gjendje te perdorur. cmimi 45.000 leke te reja...

45,000 Leke

Tirane
950 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kondicioner kollone

Kondicioner kollone

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.35 Km nga qendra)

B Shitet kondicioner kollone 60btu midea ne gjendje shum te mire 3 muaj i perdorur...

950 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim minibar

Shesim minibar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Ne gjendje shume te mire....

200 Euro

Tirane
4,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes dy krevate tek urgjent

Shes dy krevate tek urgjent

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.56 Km nga qendra)

B Shiten urgjent dy krevate tek per arsye vendi ...

4,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Divane

Divane

Qender | Elbasan

B Dy divane ne shitje, ne gjendje te mire. ofrojne mundesi hapjeje per fjetje. te pajisur me hapesire te brendshme, te bollshme per mbajtje....

8,000 Leke

Elbasan
1,500 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITJE SHPEJTE OKAZION..........

SHITJE SHPEJTE OKAZION..........

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shes karrige te perdorura per nje perjudhe kohe relativisht te shkurter.karriget jane ne gjendje shume te mire dhe shiten me nje cmim te arsyeshem.per cdo informacion te hollesishem mund tna kontaktoni si me poshte. tel: 0676737449...

1,500 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake shiten kolltuqe

shiten kolltuqe

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.35 Km nga qendra)

B Shiten 5 komplete kolltuqe bashke me tavolin materiali dru ne gjendje shume te mir dhe me ulse te forta shiten per arsye emigrimi mund te shiten edhe vec e vec simbas preferences ...

35,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo lloj Ambienti.

Shes Tavolina, Karrige Dhe Banak per Lokal. Te pershtatshme per cdo ll

Vore | Tirane (12.79 Km nga qendra)

B Shiten tavolina dhe karrige ne gjendje perfekte. tavolina druri dhe te plastifikuara. karrige shume te bukura dhe te pershtatshme per cdo lloj bari & snack. shitet banak i kompletuar me 6 frigorifere freskues, 2 magazina, 3 ekspozitor ku njeri eshte per pijet alkoolike, njeri per embelsirat e pijet...

1,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet sobe

Shitet sobe

Qender | Durres

B Shitet sobe smeg e re e paperdorur ...

15,000 Leke

Durres
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shesim mobilje

Shesim mobilje

Tjeter zone | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Rruga : pazari i ri nr kontakti : 0697999666 luis dardha...

5,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim