kuzhina te lira 

 Online 11 lexues | 6 njoftime ne pritje

1,990 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Dekoder toksor Romsat DVB-T2 HD

Dekoder toksor Romsat DVB-T2 HD

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 🔸dekoder toksor romsat dvb-t2 hd 🔸per te gjitha modelet e tv. 👉ju mundeson shikimin e kanaleve toksore shqiptare digitale hd, jo abonim mujor. nepermjet antenes tv egzistuese. 🎁Çmimi 199o leke 🚕transporti ne tirane 1oo ieke 🚕transporti ne rrethe 2oo ieke. 📞k0ntakt o695...

1,990 Leke

Tirane
30,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje Berber

Mobilje Berber

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Te perdorura ...

30,000 Leke

Tirane
450 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Kundrabufe..frigorifer..sob

Shitet Kundrabufe..frigorifer..sob

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet kindrabufe si ne foto me gjith frigorifer dhe sobe...

450 Euro

Tirane
5,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tavoline mesi

Shitet tavoline mesi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet tavolina e mesit ne gjendje shume te mire, gati e pa perdorur. ...

5,500 Leke

Tirane
350 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake dhome gjumi italiane

dhome gjumi italiane

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet dhoma e gjumit italiane , dollap me 3 kanata, dy komodina, komo me 3 sirtare , koke krevati ....

350 Leke

Tirane
16,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake lavatrice ..furre me pjanur

lavatrice ..furre me pjanur

Qender | Fier

B Shiten furre me pjanur . lavatrice gjermane ...dyqan fier...

16,000 Leke

Fier
50,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten 3 frigorifer bashke ose 1 nga 1 (okazion)

Shiten 3 frigorifer bashke ose 1 nga 1 (okazion)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shiten 3 frigorifer ne gjendje shume te mire pune ,te 3 frigoriferet kane cmim okazion (paguan per dy dhe 1 eshte falas 👌👌...

50,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake shitet tavoline qe hapet edhe paloset me sirtar

shitet tavoline qe hapet edhe paloset me sirtar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet e perdorur ...

6,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake shitet mobilje per televizor

shitet mobilje per televizor

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet e perdorur ne gjendje te mire...

6,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake krevat tek material drru

krevat tek material drru

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet i perdorur por ne gjendje te mire 0692227012...

8,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim