lavaman inoksi kuzhine vlore  991 njoftime

 Online 15 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,500 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten 15 komplete

Shiten 15 komplete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shiten 15 komplete tavolina plus 4 karrike ne gjendje shume te mire dhe shume pak te perdorura ...

1,500 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake LIBRARI

LIBRARI

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (4.28 Km nga qendra)

B Librari 171x116x35. ...

10,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Frigorifer

Shes Frigorifer

Qender | Elbasan

B Frigorifer për të gjitha përdorimet dhe për përdorim profesional...

100,000 Leke

Elbasan
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Superoferte: Komplet kolltuqesh 3+2+1+1

Superoferte: Komplet kolltuqesh 3+2+1+1

Don Bosko | Tirane (1.22 Km nga qendra)

B Oferte: komplet i kolltuqeve 3+2+1+1 gjendja: shume e mire dhe pa demtime. 2 behet krevat dopio sic shihet ne fotot me poshte. cmimi: 35.000 lek ...

35,000 Leke

Tirane
400 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Kundrabufeja

Shitet Kundrabufeja

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Shitet kundrabufeja. shum pak e perdorur sic shihet ne foto. per cdo info kontaktoni ne nr e tel 0698755319 cmimi i diskutushem...

400 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Kundrabufe me aspirator dhe tavoline ngrenie

Kundrabufe me aspirator dhe tavoline ngrenie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet kundrabufe me aspirator dhe lavaman, 3metra e gjate. kundrabufeja eshte ne gjendje shume te mire, shume pak e perdorur dhe e mirembajtur. shitet bashke me te dhe nje tavoline ngrenieje qe hapet dhe mbyllet. kontaktoni ne 0696752045...

35,000 Leke

Tirane
43,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje ne shitje

Mobilje ne shitje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.45 Km nga qendra)

B Shiten mobiljet per arsye nderrim mobilimi,ne gjendje pune, kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket , frigorifer,lavapjate,lavastovilje,furre,pianure,aspirator! ...

43,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Okazion vitrin dyqani shite 70%nen kosto 230x450

Okazion vitrin dyqani shite 70%nen kosto 230x450

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Vitrin 2 cope me xham me sponsot te trash dhe dollap me kanata shitet 400 mij e perdorur shum pake ka kushtuar 120000te reja....

40,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake DOLLAP KLASIK

DOLLAP KLASIK

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (4.28 Km nga qendra)

B Dollap klasik 280x250x56...

30,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer

Frigorifer

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.26 Km nga qendra)

B Shitet frigorifer freskues per arsye mbyllje biznes. eshte ne gjendje shume te mire pone. ...

15,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake SHES MOBILJE TE PERDORURA

SHES MOBILJE TE PERDORURA

Fresku/Linze | Tirane (6.94 Km nga qendra)

B Shes 2 divane,nje dollap dhe 3 komodina ne gjendje te mire....

25,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake LIBRARI 3

LIBRARI 3

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (4.28 Km nga qendra)

B Librari 125x110x37...

8,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake shes komplet kolltuqesh

shes komplet kolltuqesh

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Shes komplet kolltuqesh nje 3 qe hapet nje 2 ,dhe 2 teke ne gjendje te mire tel0682049232...

20,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat per femije okazion. 9000 leke

Krevat per femije okazion. 9000 leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)

B Shitet krevat per femije i kompletuar me dyshek. shitet per arsye mosperdorimi. ne gjendje shume te mire...

9,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Karoce Stokke Scoot/ 600mije leke te vjetra

Karoce Stokke Scoot/ 600mije leke te vjetra

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B shes karrocen stokke scoot, ngjyre gri me te zeze. shoqerohet me te dyja pjeset e setit, me veshjen dimerore, me mushamane qe duhet per ditet me shi dhe rrjeten qe mbron bebin nga mushkonjat. karroca eshte blere ne dyqanin bee store tek toptani dhe eshte perdorur vetem nje vit. shitet me cmimin 60...

60,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes mobilje zyre cilesore te markes Dromeas,35.000 lek

Shes mobilje zyre cilesore te markes Dromeas,35.000 lek

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shes mobilje zyre cilesore te markes dromeas. perbehen nga 3 tavolina pune,nga te cilet 1 te medha ne forme l dhe 2 te vogla,1 komodine, karrike fikse. jane perdorur ne nje projekt rreth 4 muaj ne tirane cmim ne total :35.000 leke (te reja) ideale per agjensi udhetimi,pune,kontabiliste...

35,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet makine qepese SINGER

Shitet makine qepese SINGER

Qender | Fier

B Shitet makine qepese eshte blere ne greqi dhe eshte e pa perdorur.....

150 Euro

Fier
12,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake LIBRARI 2

LIBRARI 2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (4.28 Km nga qendra)

B Librari 170x162x38. ...

12,000 Leke

Tirane
125,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake OKAZION : Mobilim total shtepie + Elektroshtepiake

OKAZION : Mobilim total shtepie + Elektroshtepiake

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Er arsye transferimi shes mobilje totale te nje shtepie perfshire edhe elektroshtepiaket pervec televizorit. ne shitje jane : sobe ; guzhine ; minibar ; kolltuqe 3+2+1+pupe ; frigorifer ; tavoline mesi ; tavoline buke me 6 karrige ; portmanto per rroba dhe kepuce ; lavatrice . dhoma e gjumit esh...

125,000 Leke

Tirane
800 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet furra me gaz për pica

Shitet furra me gaz për pica

Qender | Durres

B Shitet furra me gaz për pica e përshtatshme per 8 pica Çmimi 800 euro nr tel 0695478455...

800 Euro

Durres
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer

Frigorifer

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Shes frigorifer te vogel te perdorur ne gjendje shume te mire pune. shitet per arsye mosperdorimi. ...

10,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kondicioner pak i përdorur

Shitet kondicioner pak i përdorur

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet kondicioner pak i përdorur a++ a+ inverter montine dhe transporti ne te gjithë qytetin marka fuxhitsu mitsubishi samsung midea ig sanpo Çmimi 150 euro nr tel 0682033316...

150 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Vitrinat

Shes Vitrinat

Qender | Elbasan

B Shes vitrinat, raftet per te gjitha perdorimet 10000leke njera (40 cope) vitrine per buke 12000 leke nje cope...

10,000 Leke

Elbasan
220,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer per te gjitha perdorimet dhe per perdorim komercial

Frigorifer per te gjitha perdorimet dhe per perdorim komercial

Qender | Elbasan

B Frigorifer per te gjitha perdorimet dhe per perdorim komercial...

220,000 Leke

Elbasan
75,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten Kend divanesh

Shiten Kend divanesh

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Kend divanesh te reja, shume pak te perdorura. permasat 260cm x 260cm. cmimi: 75000 leke i diskutueshem....

75,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas