majtefone 

 Online 31 lexues | 2 njoftime ne pritje

20,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten karrige 20 cope gjendje

Shiten karrige 20 cope gjendje

Fresku/Linze | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shiten 20 cope karrike druri gjendje shum e mire....

20,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Tapet punim dore

Tapet punim dore

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Shitet tapeti punim dore, tapet leshi. dimensionet 2.30 me 3.50 cm...

15,000 Leke

Tirane
18,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifer Indesit 18000 Leke

Frigorifer Indesit 18000 Leke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.06 Km nga qendra)

B Frigorifer indesit me ajer dhe ngrirje ne pjsen e poshtme . frigoriferi eshte ne gjendje te rregullt pune eshte perdorur per shtepi me qera dhe shitet sepse kemi 2 cope ne gjendje . me hapesire te bollshme , permasat : 186 cm lartesia, 60 cm gjeresia dhe 60 cm thellesia. cmimi 18000 leke (te reja )...

18,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Komplet divanesh 3+2 dhe 2 kolltuke

Komplet divanesh 3+2 dhe 2 kolltuke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.06 Km nga qendra)

B Divane 3 + 2 dhe 2 kolltuk ne gjendje shume te mire , divani 3 behet edhe krevat dopio. ndenjeset e divaneve jane me kellef me zinxhir gje qe ben te mundur qe mbulesat te lahen ne lavatrice. shiten per arsye te ndryshimit te ambientit sepse do transferohet ne dhome femijesh. cmimi 35000 leke pak i d...

35,000 Leke

Tirane
11,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Pasqyre me korniz druri

Pasqyre me korniz druri

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Shitet pasqyra me korniz druri - klasike ...

11,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Pasqyra

Pasqyra

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Pasqyre...

1,500 Leke

Tirane
17,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Divan portativ

Divan portativ

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Divan portativ me dyshek ne gjendje shume te mire. ...

17,000 Leke

Tirane
800 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat Ortopedik

Krevat Ortopedik

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)

B Shitet krevat ortopedik me motorr elektrik + pult komandimi suportina bambuje, ideal per persona me veshtersi ne levizje autonome + dyshek ortopedik superkomod. shume pak te perdorura. shitet per arsyje mos perdorimi. cmimi 800€ ( i diskutushem) per cdo info te me tejshme cel: 0688340351...

800 Euro

Tirane
68,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet llambadar me kristale

Shitet llambadar me kristale

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shitet llambadar me kristale qelqi dhe baze metalike kromi i pershtashem per sallone dhe holle restorante, hotele ose per shtepi te larta 3 meter e siper. eshte ne kuti i pahapur, eshte blere per tu vendosur ne hollin e hotelit me nje cmim prej 272000 leke te reja, por ndryshuam arredimin dhe nuk u ...

68,000 Leke

Tirane
2,000 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten oxhaqet me cmim te arsyeshem

Shiten oxhaqet me cmim te arsyeshem

Qender | Korce

B Okazion shiten oxhaqet e meposhtme te kompletuara. oxhaqet kane cmime te ndryshme dhe te arsyeshme. per informacion kontaktoni ne numrin e celularit....

2,000 Euro

Korce
13,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet frigorifer Beko 13000 Leke

Shitet frigorifer Beko 13000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shitet frigorifer beko 13000 leke, ne gjendje shume te mire pune...

13,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Lavatrice Indesit 8000 Leke

Shitet Lavatrice Indesit 8000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shitet lavatrice indesit, 5 kg. cmimi 8000 leke...

8,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mini bar

Mini bar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Shitet mini bar shume pake i perdorur! gjatesia 2 m...

35,000 Leke

Tirane
80 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice

Lavatrice

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Aeg ...

80 Euro

Tirane
170 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice

Lavatrice

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Lacatriçe samsung 7 kg...

170 Euro

Tirane
300,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes mobilimin e nje apartamenti plus edhe elektroshtepiaket

Shes mobilimin e nje apartamenti plus edhe elektroshtepiaket

Sauk | Tirane (3.47 Km nga qendra)

B Shes mobiljet e nje apartamenti edhe elektroshtepiaket plus artikuj te ndryshme qe permban nje shtepi. ...

300,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kend dhe tavoline mesi

Shitet kend dhe tavoline mesi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Kendi permasat: 3.7 m × 3.5 m cmimi: 500 mije leke me sfungjer 6 mijsh tavolina endjef lyerje 100 mije. permasat: 1.35 × 90 shiten dhe te ndara ne gjendje shume te mire...

60,000 Leke

Tirane
65,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten mobilie zyre

Shiten mobilie zyre

Zone Periferike | Tirane (2.64 Km nga qendra)

B Shitet tavoline zyre plus minibar gjendje shum e mire cmimi i diskutueshem shiten dhe mobilie te tjera zyre per cdo gje kontaktoni...

65,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tavoline zyre

Shitet tavoline zyre

Zone Periferike | Tirane (2.64 Km nga qendra)

B Shitet tavoline zyre bashk me 10 karrike ne gjendje shum te mire cmimi i diskutueshem shiten dhe mobilje te tjera zyre per cdo gje kontaktoni...

1,500 Euro

Tirane
40,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet komplet divanesh lekure

Shitet komplet divanesh lekure

Zone Periferike | Tirane (2.64 Km nga qendra)

B Gjenda shum e mir 2 divane 2 vendesh 2 kolltuke plus tavoline mesi cmimi i diskutueshem shiten dhe mobilie te tjera zyre per cdo gje kontaktoni ...

40,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim