materjale peshkimi te reja me te perdorura 

 Online 8 lexues | 3 njoftime ne pritje

20,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet krevat per femije cilesor!!!

Shitet krevat per femije cilesor!!!

Brryli | Tirane (1.49 Km nga qendra)

B Shitet krevat cilesor i blere ne dyqanin sogni d'ori me vlere 35000. ka 4 sirtare,me lekundje,i perdorur vetem 4 muaj. dyshek aloe vera,mbrojtese dhe jorgan versace i paperdorur. vlera 20000 leke.(te reja) ...

20,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Sallon

Shitet Sallon

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B 2 divan dhe 1 kolltuk...

10,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet Dhome gjumi

Shitet Dhome gjumi

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Dollap+krevat+komodine+2komodina gjendja shume e mire...

30,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje salloni

Mobilje salloni

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.40 Km nga qendra)

B Shiten mobilje per sallon ,divan 3+2+1+1,tavoline mesi,mobilje tv.cmimi diskutueshem...

30,000 Leke

Tirane
370 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten Mobilje për dhome gjumi te papërdorura fare!!

Shiten Mobilje për dhome gjumi te papërdorura fare!!

Fresku/Linze | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shiten mobilje dhome gjumi te reja , rastet komo dhe dy komedina...

370 Euro

Tirane
90 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes divan 3 me hapje per keevat 4 kolltuqe teke tavoline mesi dhe mbajtese televizori 90 euro

Shes divan 3 me hapje per keevat 4 kolltuqe teke tavoline mesi dhe mba

Golem/Shkembi Kavajes | Durres

B Shes divan me 3 ndenjese me hapje behet krevat + 4 kolltuke tek + tavoline mesi + mbajtese televizori 90 euro ( shiten te gjitha bashke )...

90 Euro

Durres
2,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet kreva, komo e komodine

Shitet kreva, komo e komodine

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Per arsye rinovimi, shes nje krevat tek me zgaren e drurit, komo dhe komodine te perdorur. cmimi i negociueshem....

2,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje per dhome gjumi...

Mobilje per dhome gjumi...

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.18 Km nga qendra)

B Krevat me trine druri + rrethimin 4 anesoret...blere ne megatek...+ dyshek dopio me zarf mbeshtjelles + komodine 100x50x85....+ pasqyre muri 80x90.... te bera para 2 vjetesh....shiten per shkak transferier ne garsoniere.... Çmim i padiskutueshem.......

20,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Kend & divan...

Kend & divan...

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.18 Km nga qendra)

B Kend divan 280x230x90...280 cm ka sirtar poshte per rroba + 3 jasteke zbukurues + 2 mbulesa, batanije te holla...+ 2 stola 40x35......+ tavoline xhami mesi 66x120x44.......

50,000 Leke

Tirane
0 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake shitet kuzhina e gatimit

shitet kuzhina e gatimit

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)

B Shitet ne gjendje te perdorur 0692227012...

0 Leke

Tirane
85,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten karrige tavolina te perdorura

Shiten karrige tavolina te perdorura

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.59 Km nga qendra)

B Shiten karrige cope 12 te zeza me thurrje e shilte gri (1.000 leke te reja copa) + 18 vjole trendy ( 2.600 te reja copa ) + 5 tavolina (2.500te reja copa ) per bar kafe , fast food te perdorura me cmim te favoritshem . kendi lojerave (20.000 l te reja komplet si ne foto ) ...

85,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Tavoline Thonjsh

Tavoline Thonjsh

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Shitet tavoline thonjsh e perdorur shune pak, me permasa 75cm e larte, 55cm e gjere dhe 120cm e gjate. cmimi 10,000 lek te reja....

10,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake SHITET KEND KOLLTUQESH OKAZION

SHITET KEND KOLLTUQESH OKAZION

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.52 Km nga qendra)

B Shitet okazion kend kolltuqesh bashke me jasteket dhe mbulesat ngjyre gri kane dhe kredenc druri nga mbrapa per zbukurime.,,ka dhe mundsi ndarjeje psh 3+2+2 , ,cmimi tel whatsap....+355695673065 permasat...305cm me 290cm ,gjersia 90 cm Çmimi: 300mij lek per 3 dite....

30,000 Leke

Tirane
30 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake AMBAZHURE GJERNANE TE RINJ

AMBAZHURE GJERNANE TE RINJ

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shiten 2 ambazhure gjermane te rinj ne kuti .. disponon dhe llambat origjinale cmimi 30€ ...

30 Euro

Tirane
16,000 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatriçe për shitje

Lavatriçe për shitje

Lungomare | Vlore

B Shitet lavatriçe në gjendje të mire....

16,000 Leke

Vlore
1,500 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Mobilje antike

Mobilje antike

Zone Periferike | Gjirokaster

B Shiten disa lloj mobiljesh te kohes se diktatures komuniste: nje bufe, nje biblioteke, dy divane me koke, dy divane tresh dhe nje dysh me sfungjer, dy karrige me ndejtese rrumbullake, tri karrige me ndejtese katrore, nje kolltuk, nje pikture, nje qyp pak i demtuar,dy tavolina nje e rrumbullakte dhe ...

1,500 Euro

Gjirokaster
120 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Mikrovale AEG

Mikrovale AEG

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Mikrovale inox aeg shume pak e perdorur e në gjendje shume te mire!...

120 Euro

Tirane
18,500 Leke Mobilje dhe Elektroshtepiake Krevat femijesh ne ngjyre te bardhe “Pali” se bashku me dyshekun Aloe Vera

Krevat femijesh ne ngjyre te bardhe “Pali” se bashku me dyshekun A

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Krevat femijesh pali në ngjyre te bardhe se bashku me dyshekun e ri aloe vera dhe shtrojet e bardha ...

18,500 Leke

Tirane
150 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Divana

Divana

Vore | Tirane (15.60 Km nga qendra)

B 4 divan.. 1 treshe... 1dyshe ... 2 kolltuqe..... ngjyra kafe...

150 Euro

Tirane
150 Euro Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes krevat + dyshek tek

Shes krevat + dyshek tek

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Shes krevat+ dyshek tek te reja. krevati eshte edhe me mekanizem hapjeje per nje magazinim me te mire te gjerave....

150 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim