mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana 

 Online 6 lexues | 0 njoftime ne pritje

250 Euro Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Ju Ofrojme Kende Divanesh Me Super Cmime Duke Filluar Nga 300 Mijlek

Ju Ofrojme Kende Divanesh Me Super Cmime Duke Filluar Nga 300 Mijlek

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ju ofrojme kende divanesh me super cmime duke filluar nga 300 mijlek 👌👌👌 bejme dhe me porosi sipas deshires tuaj cope kamosh dhe sfungjer teper cilesore shumllojshmeri ngjyrash ju mirepresim ! ...

250 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet tavoline buke me hapje + 6 karrige ( gjendje super) 0688314742...

1,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes sobë gatimi + lavatrice

Shes sobë gatimi + lavatrice

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shes elektroshtëpiake : sobë gatimi de lux me 2 vatra korent/ 2 gaz, vit prodhimit 2016.ngjyrë gri metalizato lavatriçe indesit në kushte shumë të mira pune, me 15 programe , e bardhë....

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Frigorifere ne gjendje shume te mire

Frigorifere ne gjendje shume te mire

Qender | Korce

B Frigorifere dhe lavatrice ne gjendje te mire perdorimi...

10,000 Leke

Korce
199,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shes Dollap

Shes Dollap

Currilat | Durres

B Shes nje dollap vetem 3 vite i perdorur me 6 kanate 2 sirtare dollapi eshte figurant dhe ne gjendje shume te mire i madh sa nje faqe muri dhe ka hapsire perbrenda ...

199,000 Leke

Durres
20,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Televizor Fuego 32 inch smart tv android dvb t2 20.000 Leke

Televizor Fuego 32 inch smart tv android dvb t2 20.000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes televizor fuego 32 inch hd eshte smart tv me wireless ka versjon android instalon cdo lloj aplikacjoni me dekoder dvb-t2 te integruar nuk ka nevoje per aparat shtese eshte i ri ne karton cel. : 0695486004...

20,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake 0683312510 . BLEJM DHE SHESIM MOBILJE TE PERDORURA

0683312510 . BLEJM DHE SHESIM MOBILJE TE PERDORURA

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B Shesim dhe blejm mobilje si : dhoma gjumi, guzhina, kende, sete kolltuqesh, elektroshtepiake si: frigorifer ,lavatrice,soba. ...

5,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shitet dere druri

Shitet dere druri

Vore | Tirane

B Shitet dere druri ngjyre kafe. ne gjendje shum te mire. shitet per arsye ndryshimit te planit. cmimi 150 mije lek te vjetra....

15,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Shiten lavatrice soba gjermane 150 mij leke ...

Shiten lavatrice soba gjermane 150 mij leke ...

Qender | Fier

B Shiten lavatrice soba gjermane 150 mij leke ... shiten edhe me shumice .. 5 cop nga 130 mij leke te vjetra...

15,000 Leke

Fier
14,000 Leke Tregu Mobilje dhe Elektroshtepiake Lavatrice A+A

Lavatrice A+A

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet lavatrice a+a energy 6kg ne gjendje shume te mire motorrike dhe estetike. garanci 6 muaj transport falas brenda tiranes cmimi 14.000 leke te reja...

14,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim