Mobilje ne shitje Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 18/09/2019 10:42

43,000 Leke

  • Mobilje ne shitje


Pagesa 43,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Liqeni Thate, Tirana, Albania
Lexime 9143

Shiten mobiljet per arsye nderrim mobilimi,ne gjendje pune, kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket , frigorifer,lavapjate,lavastovilje,furre,pianure,aspirator!