Shesim dhe Riparojm elektroshtepiake Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 07/06/2019 10:19

100 Leke


Pagesa 100 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Unaza, Tirana, Albania
Lexime 167

Shesim dhe Riparojm elktroshtepiake te perdorura disponoim marka te ndryshem sherbim dhe cilesi transport falas tel