Mobilje salloni per shitje. Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 08/02/2020 10:00


Pagesa 1,500 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga 29 Nentori, Tirana, Albania
Lexime 5211

Shes mobilje per sallon.

Mobiljet shiten te gjitha bashke dhe perfshin:

- Tavoline ngrenie me 6 karrige
- Divane me kend
- 2 Tavolina mesi (nje nga tavolinat nuk eshte ne foto).
- 2 Kolltuqe
- Tavoline televizori + faqe muri

Televizori nuk eshte ne shitje.

Me kontaktoni per me shume informacion.