Shesim mobilje Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 18/09/2019 11:14

5,000 Leke

  • Shesim mobilje


Pagesa 5,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Pazari i Ri, Tirana, Albania
Lexime 3990

Rruga : pazari I ri

Nr kontakti :

Luis Dardha