SHITJE SHPEJTE OKAZION.......... Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 07/10/2019 10:15

1,500 Leke

  • SHITJE SHPEJTE OKAZION..........
  • SHITJE SHPEJTE OKAZION..........
  • SHITJE SHPEJTE OKAZION..........


Pagesa 1,500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa
Lexime 1242

SHES KARRIGE TE PERDORURA PER NJE PERJUDHE KOHE RELATIVISHT TE SHKURTER.KARRIGET JANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE SHITEN ME NJE CMIM TE ARSYESHEM.PER CDO INFORMACION TE HOLLESISHEM MUND TNA KONTAKTONI SI ME POSHTE. TEL: