Mobilje ne shitje Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 18/09/2019 16:45

50,000 Leke

  • Mobilje ne shitje
  • Mobilje ne shitje
  • Mobilje ne shitje
  • Mobilje ne shitje


Pagesa 50,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Gjergj Legisi, Tirana, Albania
Lexime 1990

Shiten mobilje: Dhome gjumi e kompletua(krevat,dyshek,raft I madh,2 komodina,komo bashke me pasqyren).
Kend I zi me hapje ,me permasa 260×280.
Minibar I zi,tavoline mesi e zeze,tavoline ngrenie me 4 karrige.Raft I vogel kaf me 3 kanata dhe 1 sobe ngrohje me gas dhe korrent.
Cmimi 50000 Ieke te reja,i diskutueshem.
Tel