Shes divane she tavoline buke Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 14/01/2020 20:38

100,000 Leke

  • Shes divane she tavoline buke
  • Shes divane she tavoline buke


Pagesa 100,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 2342

Shesim divane dhe tavoline buke me 6 karrige ne gjendje shume te mire. Tavolina e bukes e blere 120.000 te reja e cila hapet deri ne 3 metra.
Divanet ne gjendje shume te mire blere ne vitin 2018 me cmimin 130.000 leke te reja.

Te dyja bashke se bashku me nje tavoline mesore shiten 100.000 leke te reja