Tavoline me 6 karrige + kend salloni Lushnje

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 11/09/2019 12:45

100,000 Leke

  • Tavoline me 6 karrige + kend salloni
  • Tavoline me 6 karrige + kend salloni
  • Tavoline me 6 karrige + kend salloni
  • Tavoline me 6 karrige + kend salloni
  • Tavoline me 6 karrige + kend salloni


Pagesa 100,000 Leke
Qyteti - Zona Lushnje - Qender
Adresa Xhevdet nepravishta
Lexime 1174

Shes tavoline ngrenie me 6 karrige + kend thuajse te paperdorura. Tavolina eshte e perbere nga mermer. Produktet jane super cilesore.