Shitet Iphone 5S Durres

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 12/09/2019 21:51

50 Euro

  • Shitet Iphone 5S


Pagesa 50 Euro
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania
Lexime 257

Shitet IPhone 5S
16 GB
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 50 Euro