Shiten rafte xhami per dyqane Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 11/09/2019 22:35

2,000 Euro

  • Shiten rafte xhami per dyqane
  • Shiten rafte xhami per dyqane
  • Shiten rafte xhami per dyqane
  • Shiten rafte xhami per dyqane
  • Shiten rafte xhami per dyqane


Pagesa 2,000 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 154

Shiten rafte dyqani prej xhami ne gjendje super te mire per arsye nderrimi arredimi. Raftet jane 5 gjithsej ku secili ka 4 rafte te gjate xhami. Gjatesite e tyre horizontale jane perkatesisht : 3m, 2m, 2m, 2m, 1.9m. Raftet e poshtem kane aksesore qelqi si zbukurime. Raftet jane teper te mirembajtur.
Totali 2000 Euro.
Cmimi i diskutueshem.