Kolltuqe Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 11/09/2019 22:48

25,000 Leke

  • Kolltuqe
  • Kolltuqe
  • Kolltuqe
  • Kolltuqe


Pagesa 25,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 294

Set kolltuqesh jane ne gjendje perfekte shum pak te perdorur 3/2 / 1.1 (4 sasia) .Kulltuqet hapen te gjithe edhe teku.