Shitet tabele reklamuese me ndricim. Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 12/10/2019 11:59

10,000 Leke

  • Shitet tabele reklamuese me ndricim.


Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Agim Qarri
Lexime 62

Shitet tabele reklamuese me ndricim.!Permasat 400cm×50cm! Cmimi 10000 lek i padiskutueshem.