SHITET: Komplet Kolltuqesh per Dhome Ndenje Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 14/10/2019 07:58

60,000 Leke

  • SHITET: Komplet Kolltuqesh per Dhome Ndenje
  • SHITET: Komplet Kolltuqesh per Dhome Ndenje
  • SHITET: Komplet Kolltuqesh per Dhome Ndenje
  • SHITET: Komplet Kolltuqesh per Dhome Ndenje
  • SHITET: Komplet Kolltuqesh per Dhome Ndenje
  • SHITET: Komplet Kolltuqesh per Dhome Ndenje


Pagesa 60,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania
Lexime 194
SHITET: Komplet Kolltuqesh per Dhome Ndenje Picture1.png (Format png) | SHITET: Komplet Kolltuqesh per Dhome Ndenje Picture1.png (Format png) |

Shitet komplet kolltuqesh per dhome ndenje (3+2+1). ne gjendje shume te mire (vetem 6 muaj te perdorur me fature). Prodhim Italian te blera tek Mobileri Tirana (shiko foton)
Cmimi i blerjes 140.000 Leke, Shiten per arsye emigrimi per vetem 60.000 leke (500 EUR)