Krevat Tek Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 12/10/2019 19:59

15,000 Leke

  • Krevat Tek
  • Krevat Tek
  • Krevat Tek


Pagesa 15,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Rreli, Tirana, Albania
Lexime 89

Shitet krevat tek. Cilesi e mire