karrige dhe tavolina per Club(shume pak te perdorura) Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 12/11/2019 13:48

3,500 Leke

  • karrige dhe tavolina per Club(shume pak te perdorura)
  • karrige dhe tavolina per Club(shume pak te perdorura)
  • karrige dhe tavolina per Club(shume pak te perdorura)
  • karrige dhe tavolina per Club(shume pak te perdorura)


Pagesa 3,500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
Lexime 115

Shes 27 tavolina dhe 50 karrige te pershtatshme per ambjente club/pub. Gjendja 9/10,shume pak te perdorura. Cmimi i diskutueshem