Shitet minibari permasa 2 metra Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 03/03/2020 00:17 Post Id: 176233

15,000 Leke

  • Shitet minibari permasa 2 metra


Pagesa 15,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Tirana, Albania
Lexime 2801

Shitet minibari permasa 2 metra