Tavolina karrige asportor Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 09/09/2019 21:05

1,100 Leke

  • Tavolina karrige asportor
  • Tavolina karrige asportor
  • Tavolina karrige asportor
  • Tavolina karrige asportor
  • Tavolina karrige asportor


Pagesa 1,100 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Abdyl Frasheri
Lexime 4680

Shesim karrige tavolina dhe kape aspirtator kuzhine , tavoline inoxi per kuzhine dhe banak te ndare ne seksionr per tu adaptuar ne cdo bar.gjitjashtu kemi edhe bagno maria te perdorura 1 vit.