0683312510 . BLEJM DHE SHESIM MOBILJE TE PERDORURA Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 01/04/2020 10:44

5,000 Leke

  • 0683312510 . BLEJM DHE SHESIM MOBILJE TE PERDORURA
  • 0683312510 . BLEJM DHE SHESIM MOBILJE TE PERDORURA
  • 0683312510 . BLEJM DHE SHESIM MOBILJE TE PERDORURA
  • 0683312510 . BLEJM DHE SHESIM MOBILJE TE PERDORURA


Pagesa 5,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania
Lexime 1177

SHESIM DHE BLEJM MOBILJE SI : DHOMA GJUMI, GUZHINA, KENDE, SETE KOLLTUQESH, ELEKTROSHTEPIAKE SI: FRIGORIFER ,LAVATRICE,SOBA.