Shes guzhine Lezhe

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 25/03/2020 15:22

400 Euro

  • Shes guzhine


Pagesa 400 Euro
Qyteti - Zona Lezhe - Qender
Adresa Lagjia skenderbeg
Lexime 432

Shes guzhine me Nasa 3,20mt X 2,5 mt,
Bashke me guzhinen ofroj soben me furre marke Gorenje pinno me gaz e me corrent,mikrovale dhe nje fornet te vogel ,te gjitha vec 400Euro