Dollap +2 komodina Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 26/03/2020 00:20

17,500 Leke

  • Dollap +2 komodina
  • Dollap +2 komodina
  • Dollap +2 komodina


Pagesa 17,500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania
Lexime 173

Shitet dollap si ne foto.Permasat 215cm×127cm,me 3 kanata.Eshte ne gjendje te shkelqyer.Bashke me dollapin jepen 2 komodinat dhe nje pasqyre.