Shitet dere druri Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 29/03/2020 22:07

15,000 Leke

  • Shitet dere druri


Pagesa 15,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Vore
Adresa Rinas, Albania
Lexime 125

Shitet dere druri ngjyre kafe. Ne gjendje shum te mire. Shitet per arsye ndryshimit te planit.
Cmimi 150 mije lek te vjetra.