karrige zyre Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 26/03/2020 13:16

70 Euro

  • karrige zyre
  • karrige zyre


Pagesa 70 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 124

Shiten dy karrige zyre, te perdorura por ne gjendje shume te mire. Cmimi 35 euro copa.