Divane super Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 22/05/2020 18:54

75,000 Leke

  • Divane super
  • Divane super
  • Divane super
  • Divane super
  • Divane super
  • Divane super


Pagesa 75,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 506

Shes divane te reja.. Nje tresh, nje dysh dhe nje tek... Jane ne kondita perfekte..