Mobilje Shtepiake Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 21/05/2020 09:39

8,000 Leke

  • Mobilje Shtepiake
  • Mobilje Shtepiake
  • Mobilje Shtepiake
  • Mobilje Shtepiake


Pagesa 8,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Karaj, Tirana, Albania
Lexime 252

Shes 2 divana 1 tavolin mesi dhe 1 tavolin tv
te gjitha te perdorura

Cmimi i diskutueshem