Lavatrice Bosch classix ne gjendje perfekte Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 25/05/2020 08:31

12,000 Leke

  • Lavatrice Bosch classix ne gjendje perfekte


Pagesa 12,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga shyq
Lexime 215

Lavatricja eshte ne gjendje shume te mire ,kapaciteti 5 kg.