Shitet Kend 290Cm me 190 Cm Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 21/05/2020 14:40

40,000 Leke

  • Shitet Kend 290Cm me 190 Cm
  • Shitet Kend 290Cm me 190 Cm


Pagesa 40,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 553

Shitet kend me permasa 290Cm me 190Cm. Kendi eshte ne supergjendje pasi eshte perdorur vetem 3 muaj. Cmimi 40,000 Lek i diskutueshem. Tel .