Shitet Etazher dhe Biblioteke Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 21/05/2020 14:40

25,000 Leke

  • Shitet Etazher dhe Biblioteke
  • Shitet Etazher dhe Biblioteke
  • Shitet Etazher dhe Biblioteke
  • Shitet Etazher dhe Biblioteke


Pagesa 25,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 129

Shitet Biblioteke me permasa 180Cm me 120Cm. Soxhorno Tv-je me permasa 150Cm dhe 50Cm. Te dyja bashke me cmimin 25,000 lek te reja, e diskutueshme. Shiten dhe te ndara nga njera tjetra.