Shite paisjet e furres Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 22/05/2020 13:16

850 Euro

  • Shite paisjet e furres
  • Shite paisjet e furres


Pagesa 850 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Pandi dardha
Lexime 113

Okazion
Shiten paisjet e nje furre buke
Furre pjekje rrotulluse kapaciteti 150 buke +Brumatice jan ne gjendje pune